Koncert zespołu Raz Dwa Trzy – Ważne piosenki – 6 kwietnia 2024r. godz. 18:00

Komisja ds. Kultury serdecznie zaprasza radców prawnych i aplikantów do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina na koncert zespołu Raz Dwa Trzy – Ważne piosenki, który odbędzie się w dniu 6 kwietnia 2024 r. o godz. 18:00.

O zespole Raz Dwa Trzy Raz Dwa Trzy to zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki, a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków.

Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy – wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggae’owe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu.

Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen.

· O wydarzeniu

Raz Dwa Trzy w koncercie Ważne Piosenki! Te koncerty to muzyczna podróż po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą. Koncerty mają charakter przekrojowy – zespół gra wybrane piosenki ze wszystkich albumów studyjnych

· Zgłoszenia: na nasz adres: radca.kultura@oirp.gda.pl do dnia 22 marca br.

W tytule maila proszę podać :

– imię i nazwisko,
– nr wpisu na listę OIRP w Gdańsku,
– liczbę biletów,
– tytuł przedstawienia,
– nr telefonu.

Członkom naszej korporacji przysługuje 1 bilet w cenie 85 zł oraz bilet dla osoby towarzyszącej w cenie 169 zł.

Liczba miejsc jest ograniczona, o przyznaniu biletu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Wpłat prosimy dokonywać na r-k bankowy, który wskazany będzie w przesłanej Państwu informacji potwierdzającej przyznanie biletu.

Do zobaczenia,

Joanna Friedrich-Sarad, Dorota Chylińska, Marta Małysa, Anna Szarmach, Ewa Gołębiewska, Edyta Seklecka