Bal Aplikanta – relacja

6 kwietnia 2024 roku, w Hotelu Qubus w Gdańsku, odbył się Bal Aplikanta, w którym udział wzięło 115 przedstawicieli I, II i III roku Aplikantów Radcowskich OIRP Gdańsk. Swoją obecnością zaszczycili także przedstawiciele Prezydium – Dziekan Magdalena Witkowska, Wicedziekan Bartosz Szolc-Nartowski, Kierownik Szkolenia Aplikantów Jakub Puszkarski oraz przedstawicielki Ośrodka Szkoleniowego – Panie Kamila Sadowska oraz Magdalena Kurasińska.

Tegoroczny Bal stanowił powrót do niegdysiejszej, przed-covidowej tradycji organizowania takich wydarzeń dla Aplikantów. O ogólnej radości z powrotu do formuły Balu niech zaświadczy fakt, że choć oficjalnie zabawa trwała do godziny 3.00, to najwytrwalsi uczestnicy balu tańczyli, świętowali i integrowali się do wczesnych godzin porannych.

Komitet Organizacyjny Balu Aplikanta (alfabetycznie): Sandra Drozdowska, Aleksandra Kosmalska, Martyna Krawczyk, Paulina Minkiewicz, Aleksandra Muchowska, Agata Paleczna-Stępniewska, Oskar Piekarczyk, Aleksandra Pisarek