Szkolenie odwołane – „Możliwość zakończenia postępowania karnego skarbowego z uwzględnieniem specyfiki prowadzenia spraw przez Naczelników Urzędów Skarbowych i Naczelników Urzędów Celno-skarbowych”

Z uwagi na chorobę wykładowcy dzisiejsze szkolenie : „Możliwość zakończenia postępowania karnego skarbowego z uwzględnieniem specyfiki prowadzenia spraw przez Naczelników Urzędów Skarbowych i Naczelników Urzędów Celno-skarbowych” nie odbędzie się i zostanie przeniesione na inny termin o którym poinformujemy w zakładce „Szkolenia”.

I Festiwal Wodny – relacja

I Festiwal Wodny już za nami… uffff, było mokro, ale bardzo wesoło! Moim skromnym zdaniem impreza “wypaliła” i była strzałem w 10. Jeszcze na miejscu, było słuchać opinie uczestników, którzy oceniali ją bardzo pozytywnie, gratulowali dobrej organizacji i świetnej rodzinnej atmosfery, ale po kolei. Wszystko zaczęło się punktualnie, goście zaczęli zjawić się od 10:30, dzięki …