9 sierpnia 2017

Zgłoszenia – Pomorski Tydzień Edukacji Prawnej (20-24.11.2017)

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

zbliża się kolejna edycja Pomorskiego Tygodnia Edukacji Prawnej. Została ona zaplanowana w dniach 20 – 24 listopada 2017 roku. Podobnie jak ostatnio Sąd Okręgowy w Gdańsku planuje zorganizowanie szeregu imprez edukacyjnych, które mają na celu poszerzenie świadomości i kultury prawnej wśród uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Jednym z elementów wydarzenia będzie również prowadzenie zajęć edukacyjnych w szkołach przez sędziów i przedstawicieli zawodów prawniczych, w tym radców prawnych.

Ze względu na okres wakacyjny nie dysponujemy jeszcze listą szkół oraz tematyką, której miałyby dotyczyć zajęcia. Prosimy jednak o deklaracje ze strony radców oraz aplikantów radcowskich chcących uczestniczyć w poprowadzeniu zajęć.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: anna.palicka@mmp.pl