31 października 2017

Zaproszenie na Mikołajkowe spotkanie dla radców prawnych z rodzinami

na Mikołajkowe spotkanie dla radców prawnych z rodzinami

Komisja ds. Kultury,  serdecznie zaprasza 2 grudnia 2017 roku na godzinę 11.00 i na spotkanie Mikołajkowe, które odbędzie się w Ośrodku Szkoleniowym w Gdańsku, przy ul. Czajkowskiego 3.

Impreza Mikołajkowa jest przewidziana dla radców prawnych, aplikantów oraz pracowników administracyjnych Izby z dziećmi, wnukami w wieku od 3-9 lat. Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod opieką dorosłych. Dodatkowo nad sprawnym przebiegiem imprezy będą czuwać wszyscy członkowie Komisji ds. Kultury. Przewidywany czas trwania naszej zabawy – około dwóch godzin.

Chcąc wprowadzić  wszystkich uczestników  w świąteczny nastrój,  planowane są liczne zabawy taneczne, warsztaty kreatywne, gry i zabawy, spotkanie ze św. Mikołajem, który obdaruje wszystkie pociechy prezentami.  Zabawa zostanie zorganizowana przez animatorów z firmy „Magic Show” według ich autorskiego scenariusza. Wszystko będzie  utrzymane w magicznej tematyce Świąt Bożego Narodzenia .

Koszt uczestnictwa jednego dziecka to: 30,00 zł (trzydzieści złotych). Kwota ta zostanie przeznaczona na paczki, które wręczy św. Mikołaj. Paczki zostaną przygotowane przez członków Komisji ds. Kultury.

Prosimy o przesyłanie  zgłoszeń  na adres radca.kultura@wp.pl do dnia 13 listopada 2017 r.

W treści maila należy wskazać

• w tytule „Mikołajkowe spotkanie dla radców prawnych z rodzinami”
  • imię nazwisko, oraz  numer wpisu na listę OIRP w Gdańsku,
  • liczbę  dzieci oraz wiek dzieci (bardzo ważna informacja)

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje jak zawsze, kolejność zgłoszeń.

Numer rachunku bankowego podamy Państwu w mailu potwierdzającym wpisanie na listę uczestników.

Do zobaczenia na Mikołajkowym Spotkaniu

Komisja ds. Kultury