6 listopada 2018

Zaproszenie na Mikołajkowe spotkanie dla radców prawnych z rodzinami – 8 grudnia 2018

na Mikołajkowe spotkanie dla radców prawnych z rodzinami

Komisja ds. Kultury,  serdecznie zaprasza 8 grudnia 2018 roku (sobota) na godzinę 10.00 na spotkanie Mikołajkowe, które odbędzie się w Ośrodku Szkoleniowym w Gdańsku, przy ul. Czajkowskiego 3.

Impreza Mikołajkowa jest przewidziana dla radców prawnych, aplikantów oraz pracowników administracyjnych Izby z dziećmi, wnukami w wieku od 0-10 lat. Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod opieką dorosłych. Dodatkowo nad sprawnym przebiegiem imprezy będą czuwać  członkowie Komisji ds. Kultury.

Tym razem  w świąteczny nastrój wprowadzą nas Elfy, a wszystko będzie się działo w świetle reflektorów w efickiej TV. Planowane są liczne zabawy taneczne, świąteczny tor przeszkód, konkursy oraz  quizy i sztuczki cyrkowe, manufaktura prezentów. Święty. Mikołaj obdaruje wszystkie pociechy prezentami.

Dla najmłodszych:  przez cały czas trwania imprezy dostępna będzie „Strefa Maluszka” ze zjeżdżalniami i skoczkami oraz basen z kulkami.

Zabawa zostanie zorganizowana przez animatorów z firmy „Mosaic-cyrkowe atrakcje”, według ich autorskiego scenariusza. Wszystko będzie  utrzymane w magicznej tematyce Świąt Bożego Narodzenia .

Koszt uczestnictwa jednego dziecka to: 40,00 zł czterdzieści złotych). Kwota ta zostanie przeznaczona na paczki, które wręczy św. Mikołaj. Paczki zostaną przygotowane przez członków Komisji ds. Kultury.

Prosimy o przesyłanie  zgłoszeń  na adres radca.kultura@wp.pl do dnia 15 listopada 2018 r.

W treści maila należy wskazać

• w tytule „Mikołajkowe spotkanie”
  • imię nazwisko członka naszego samorzadu, oraz numer wpisu na listę OIRP w Gdańsku,
  • liczbę dzieci oraz wiek dzieci (bardzo ważna informacja)

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje jak zawsze, kolejność zgłoszeń.

Numer rachunku bankowego podamy Państwu w mailu potwierdzającym wpisanie na listę uczestników.

Do zobaczenia na Mikołajkowym Spotkaniu

Komisja ds. Kultury