Wiadomości

22 marca 2019

Zaproszenie na koncert YASMIN LEVY 11 kwietnia 2019 r

Zaproszenie na koncert

Komisja ds. Kultury serdecznie zaprasza radców prawnych i aplikantów na koncert YASMIN LEVY 11 kwietnia 2019 r. godz. 20:00 Stary Maneż

Yasmin Levy to artystka, która w swoim głębokim i przejmującym stylu śpiewania jednocześnie zachowuje i wskrzesza na nowo najpiękniejsze utwory dziedzictwa żydowsko-hiszpańskiego ladino, łącząc je z andaluzyjskim flamenco.

Yasmin Levy jako jedna z nielicznych artystek była kilkukrotnie wyróżniana w najbardziej prestiżowym plebiscycie BBC World Music Awards. Magię oddziaływania i skalę talentu Yasmin Levy porównuje się do najwybitniejszych pieśniarek world music młodego pokolenia takich
jak Mariza i Buika.

Zachęcamy do posłuchania https://www.youtube.com/watch?v=BRhpkCdzCq4

Oferujemy Państwu 25  biletów, w tym  20 biletów dla radców prawnych i aplikantów oraz 5 biletów dla osób towarzyszących. Koszt biletu dla członków naszej korporacji  wynosi 100- zł ( sto złotych),  dla osoby towarzyszącej 170-  zł (sto siedemdziesiąt ).

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na nasz nowy adres radca.kultura@oirp pl do dnia 31 marca 2019r.

W treści maila należy podać:

  • w tytule koncert YASMIN LEVY,
  • imię i nazwisko oraz numer wpisu na listę OIRP w Gdańsku
  • liczbę uczestników, w tym radców i/lub aplikantów radcowskich (można zakupić bilet dla 1 osoby towarzyszącej, chyba że pozostaną wolne miejsca).

Liczba miejsc jest ograniczona, tradycyjnie decyduje kolejność zgłoszeń.

Potwierdzenie przyznania biletów i numer rachunku bankowego na dokonanie wpłaty podamy Państwu w mailu potwierdzającym wpisanie na listę uczestników.

Do zobaczenia na koncercie

Komisja ds. Kultury

Joanna Friedrich-Sarad, Marta Małysa, Anna Szarmach, Dorota Chylińska

 

 

 

 

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content