Wiadomości

17 sierpnia 2016

Zaproszenie do Werony na sesję roboczą – 9.09.2016

Koleżanki i Koledzy,

W wyniku podpisanego Porozumienia o współpracy pomiędzy OIRP w Gdańsku a Adwokaturą w Weronie otrzymaliśmy zaproszenie na organizowaną przez Adwokaturę w Weronie dla stowarzyszonych z nią Adwokatur Europejskich międzynarodową sesję roboczą odbywającą się w j. ang. na temat „Responsibility for dissolution of marriages between spouse of different nationalities, especially in light of the EU Reg. 1259/2010. Practical cases and solutions”. (”Odpowiedzialność za rozpad małżeństwa pomiędzy współmałżonkami o różnych narodowościach szczególnie w świetle Rozporządzenia Rady (UE) nr 1259/2010 z dnia 20 grudnia 2010 r. w sprawie wprowadzenia w życie wzmocnionej współpracy w dziedzinie prawa właściwego dla rozwodu i separacji prawnej. Kazusy i rozwiązania.”), która odbędzie się w Weronie 9.09.2016 r.

W dniu następnym 10.09.2016 r. gospodarze oferują wycieczkę po okolicach Werony, w której będą towarzyszyć swoim gościom. Uczestnictwo w wyjeździe to  wyjątkowa okazja do pogłębienia swojej wiedzy, zdobycia punktów szkoleniowych, zacieśnienia więzi z naszymi kolegami z Werony oraz bliższego poznania ciekawego regionu Włoch.

Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych radców prawnych i aplikantów radcowskich, którzy zainteresowani są  tematem sesji  i którym znajomość j. angielskiego pozwoli efektywnie w niej uczestniczyć.  Udział w sesji jest bezpłatny. Koszty dojazdu i pobytu uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Zgłoszenia proszę kierować na adres: magdalena.witkowska@gratus.pl. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, na które czekamy do 23.08.2016 r.

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content