Wiadomości

8 lutego 2019

Zaproszenie do Teatru – Pomoc Domowa „na BIS”

Zaproszenie do Teatru – Pomoc Domowa „na BIS”

 

Komisja ds. Kultury,  z uwagi na bardzo duże zainteresowanie przedstawieniem jesienią,  po raz drugi proponuje  obejrzenia farsy „Pomoc domowa” w wykonaniu aktorów Och Teatru z Warszawy: Krystyny Jandy, Katarzyna Gniewkowska, Małgorzata Kocik/Barbara Wypych, Mirosław Kropielnicki Krzysztof Dracz. Spektakl odbędzie się w Teatrze Muzycznym w Gdyni 17 marca 2019 r.(niedziela ) o godz. 17.30.

 

            Farsa! Pyszna! Jedna z najzabawniejszych, które można zobaczyć na polskich scenach. Marc Camoletti – tytan gatunku, tekst wystawiany kilkadziesiąt tysięcy razy na całym świecie. Mąż (Krzysztof Dracz), żona (Katarzyna Gniewkowska), kochanek (Mirosław Kropielnicki), kochanka (Małgorzata Kocik/Barbara Wypych) i zdrady małżeńskie, jak to w farsie. Jedna noc, jedno mieszkanie, dwie sypialnie i… pomoc domowa (Krystyna Janda), kierująca wydarzeniami. Do tego znikający alkohol – whisky, tequila, rum i szampan, potęgujące nieporozumienia, słabości oraz śmieszności ludzkich charakterów. Jednym słowem – zabawa, i o nią tu idzie. Wspaniały przekład pana Bartosza Wierzbięty.

 

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na nowy  adres email: radca.kultura@oirp.gda.pl do dnia 22 lutego 2019 r. W tytule maila prosimy o wpisanie „Pomoc domowa” oraz podanie następujących danych:

imię i nazwisko,

numer wpisu na listę OIRP w Gdańsku,

liczbę biletów,

tytuł spektaklu.

 

Radcom prawnym  oraz aplikantom radcowskim przysługuje jeden bilet w cenie 70 zł oraz jeden bilet dla osoby towarzyszącej w cenie 120 zł (zamiast 135 zł). Miejsca na pierwszym balkonie.

 

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc  o przyznaniu biletu decyduje, jak zawsze  kolejność zgłoszeń. Wpłaty prosimy dokonać na rachunek bankowy i w terminie wskazanym w przesłanym do Państwa mailu potwierdzającym przyznanie biletów.

Do zobaczenia!

Komisja ds. Kultury

Joanna Friedrich-Sarad, Marta Małysa, Anna Szarmach, Dorota Chylińska

 

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content