5 kwietnia 2017

Zaproszenie do bardzo kulturalnego obchodzenia Dnia Dziecka

do bardzo kulturalnego obchodzenia Dnia Dziecka

Komisja ds. Kultury serdecznie zaprasza radców prawnych do rodzinnego świętowania Dnia Dziecka. Proponujemy już w maju wspólne wyjście z dziećmi:

• do Opery Bałtyckiej w Gdańsku na balet „Pinokio” w dniu 7 maja 2017 r. (niedziela)
    o godz. 17.00. Przedstawienie przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 7 lat.

• do Teatru Miniatura w Gdańsku na spektakl „Tramwaje” w dniu 21 maja 2017 r. (niedziela)
    o godz. 17.00. Przedstawienie przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 3 lat.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email radca.kultura@wp.pl do dnia 9 kwietnia 2017 r.

W treści maila należy podać:

• imię nazwisko,
  • numer wpisu na listę OIRP w Gdańsku,
  • liczbę biletów,
  • tytuł spektaklu.

Wymagane jest odrębne zgłoszenie na przedstawienie i odrębne na balet.

Radcy prawnemu przysługuje jeden bezpłatny, normalny bilet na każde z wydarzeń oraz bilety w promocyjnej cenie dla dzieci (do trzech biletów):

• Balet „Pinokio” – cena biletu 30 zł.
  • Przedstawienie „Tramwaje” – cena biletu 20 zł.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (30 biletów dla radców prawnych na każde z wydarzeń) o przyznaniu biletu decyduje kolejność zgłoszeń. Wpłaty prosimy dokonać na rachunek bankowy i w terminie wskazanych w przesłanym do Państwa mailu potwierdzającym przyznanie biletów.

Do zobaczenia!

Komisja ds. Kultury

Joanna Friedrich-Sarad, Marta Małysa, Anna Szarmach, Dorota Chylińska

Fotografia:Piotr Pędziszewski, źródło: http://www.teatrminiatura.pl/pl/repertuar/detail/566/tramwaje/