Wiadomości

12 listopada 2019

Zaproszenia na jesienny koncert „Osiecka, Młynarski, Przybora”

 

 

Zaproszenia na jesienny koncert „Osiecka, Młynarski, Przybora”

Komisja ds. Kultury serdecznie zaprasza radców prawnych oraz aplikantów radcowskich 26 listopada  2019 roku o godz.  19.00  do Polskiej  Filharmonii Bałtyckiej. na wyjątkowy koncert „Osiecka, Młynarski, Przybora”.

To nostalgiczny powrót do przeszłości w zupełnie nowej odsłonie. Andrzej Strzelecki,  pomysłodawca, reżyser i prowadzący  przestawienie, mówi o nim tak:

 ten koncert jest artystycznym spotkaniem moich duchowych nauczycieli z moimi prawdziwymi uczniami. Najlepsi w swoim pokoleniu, młodzi aktorzy-wokaliści wykonają w nim piękne piosenki autorów w interpretacjach, które swą jakością i klasą dorównują tym wybitnym twórcom tekstów.

Gośćmi koncertu będą :Katarzyna Dąbrowska i Marcin Januszkiewicz oraz wymiennie Magda Andres, Anna Jurksztowicz, Piotr Machalica, Robert Mróz, Wiktor Zborowski, Zbigniew Zamachowski. Zespół muzyczny pod kierownictwem Marka Stefankiewicza

          Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email radca.kultura@oirp.gda.pl do dnia 13 listopada 2019 r.

W treści maila należy podać:

  • imię i nazwisko,
  • numer wpisu na listę radców/ aplikantów OIRP w Gdańsku,
  • liczbę biletów,
  • w tytule maila prosimy o podanie „Osiecka, Młynarski, Przybora”

 

Radcy prawnemu przysługuje jeden bilet w cenie 60 zł oraz jeden bilet dla osoby towarzyszącej w cenie 120 zł (cena, jak zawsze promocyjna).

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o przyznaniu biletu decyduje kolejność zgłoszeń. Wpłaty prosimy dokonać na rachunek bankowy i w terminie wskazanym w przesłanym do Państwa mailu potwierdzającym przyznanie biletów.

 

Do zobaczenia!

Komisja ds. Kultury

Joanna Friedrich-Sarad, Marta Małysa, Anna Szarmach, Dorota Chylińska

 

 

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content