Wiadomości

14 lutego 2017

Zapraszamy na V Jubileuszowy Turniej Środowisk Prawniczych

V JUBILEUSZOWY TURNIEJ ŚRODOWISK PRAWNICZYCH ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI!

 

Już 4 marca 2017 r. w godzinach 9:00-18:00 odbędzie się największa impreza sportowa naszej Izby – Halowy Turniej Piłki Nożnej Środowisk Prawniczych w Pruszczu Gdańskim. To już V jubileuszowa edycja tego piłkarskiego święta, które od kilku lat integruje różne zawody prawnicze w sportowej atmosferze. Turniej zyskał już miano ogólnopolskiego i tak też będzie w tym roku.

Do tej pory do Turnieju zgłosili się przedstawiciele Izby Komorniczej z Gdańska, Okręgowej Izby Radców Prawnych z Białegostoku, Bydgoszczy, Krakowa, Olsztyna, Szczecina, Torunia, Pomorskiej Izby Adwokackiej z Gdańska, no i oczywiście gospodarze – OIRP Gdańsk. Mamy jednak sygnały, że ta znakomita liczba może się jeszcze powiększyć o kolejne Zespoły.

Z uwagi na fakt, że będziemy mieli do czynienia z jubileuszową edycją, zaplanowaliśmy w przerwie Turnieju (ok 12:00) mecz pokazowy pomiędzy drużyną Samorządowców z Pruszcza Gdańskiego, a Radą Okręgowej Izby Radców Prawnych. Zwycięzca tego meczu otrzyma specjalny Puchar Dziekana OIRP Gdańsk.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania swoim drużynom! Na boisku rywalizacja toczyć się będzie na najwyższym sportowym poziomie, ale wszystko przy szacunku dla rywala i poszanowaniu zasad fair-play.

Informacji w sprawie Turnieju udziela kapitan piłkarskiej drużyny OIRP Gdańsk, Marcin Czugan (mczugan@gmail.com).

 

Sporządził:

Marcin Czugan

Komisja ds. sportu, integracji i kultury OIRP Gdańsk

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content