Wiadomości

27 czerwca 2017

Zapisy na Piknik – Dzień Radcy Prawnego do 3.07.2017!

stadion2

Piknik z okazji Dnia Radcy Prawnego – 15.07.2017

 

Na piknik zapraszamy wszystkich  radców prawnych, aplikantów, pracowników Izby, wraz z rodzinami i przyjaciółmi.

Pełnia lata stanowi idealną porę do radosnego wypoczynku!  Spędźmy ten czas razem, uczcijmy radośnie nasze zawodowe święto i jednocześnie jubileusz 35-lecia samorządu radców prawnych.

Gwarantujemy liczne atrakcje dla dorosłych i dzieci, m.in. pokazy sportowe, mecz piłki nożnej, swap książkowy, pokazy ratownictwa medycznego, pokazy samochodów, porady, jak zachować zdrowie i urodę, być może ściankę wspinaczkowa, loterie fantową z nagrodami i inne atrakcje.

Dla najmłodszych to, co lubią najbardziej: trampoliny, dmuchane zamki zjeżdżalnie, watę cukrową i animacje.

Zachęcamy także do czynnego włączenia się w organizacje pikniku, można upiec ciasto lub ciasteczka do loterii, przygotować konkursy, wnieść więcej uśmiechu, każdy pomysł mile widziany (prosimy zgłaszać w sekretariacie Izby, można mailowo).

 

Miejsce: sprawdzony w roku ubiegłym Stadion lekkoatletyczny Sopot, górny taras. Jest to miejsce, do którego każdy z nas łatwo dojedzie, w środku lasu, z dala od miejskiego zgiełku. Zmieścimy się tam wszyscy, niezależnie od ilości zgłoszeń.

 

Piknik trwa od godziny od 1500 do 2100.

 

Odpłatność uczestnika tylko  45,00 złotychAplikanci – 30 złotych. Płatność w sekretariacie izby osobiście lub przelewem na konto: Bank Zachodni WBK S.A. I O/Gdańsk
50 1090 1098 0000 0000 0901 6183.

Uwaga: dzieci wstęp wolny.

Zapisy mailowo, telefonicznie lub osobiście w sekretariacie Izby w terminie do 3 lipca!!!!!!!!!!

 

Jak dojechać?

Obiekt Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego położony na końcu ulicy gen. Józefa Wybickiego w Sopocie. Naturalna niecka Doliny Owczej, podnóże Zajęczego Wzgórza, gdzie znajduje się rezerwat przyrody, z trzech stron otoczona Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Obiekt położony jest w spokojnej, zielonej strefie Sopotu, daleko od wielkomiejskiego zgiełku, ale tylko około 500 m. od centrum kurortu.

Więcej o Stadioniestadion1

Mapa

 

 SWAP KSIĄŻKOWY

Drogie Koleżanki i Koledzy,

Z wielką przyjemnością informujemy, że na najbliższym Pikniku radcowskim, zaplanowanym na 15 lipca 2017 roku, odbędzie się             I  SWAP książkowy OIRP w Gdańsku.

Wszystkich miłośników książek zapraszamy na swap książkowy, czyli wymianę książek. Będzie trwał przez pierwsze 4 godziny pikniku. Podczas swapa  będzie można przynieść swoją przeczytaną już książkę, jedną lub dwie, i wybrać inną, przyniesioną przez koleżankę czy kolegę.

Prosimy jednak, nie przynoście wszystkich zebranych dzieł Lenina, ani kolekcji  Harlequina.

Jeśli chcesz, możesz zapakować książkę w papier, może być szary, i dołączyć karteczkę z krótkim opisem, zachętą dla kolejnego czytelnika (jak nie zdążysz, opis można będzie zrobić na miejscu).

Weź udział w naszej zabawie.

 

Zapraszamy. Do zobaczenia na Pikniku.

 

Komisja ds. Kultury

Joanna Friedrich-Sarad, Dorota Chylińska, Marta Małysa, Anna Szarmach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content