19 grudnia 2018

Zabawa mikołajkowa – relacja

Drogie Koleżanki i Koledzy,

W dniu 8 grudnia 2018 r. odbyły się Mikołajki dla najmłodszych zorganizowane przez Komisję Kultury OIRP w Gdańsku. To już druga impreza mikołajkowa zorganizowana w naszej Izbie, choć w tym roku z nowymi atrakcjami i jeszcze większą niż w poprzednim roku liczbą uczestników. Dzieci podzielone na grupy wiekowe bawiły się przy dźwiękach muzyki oraz w towarzystwie elfów. Były tańce, zabawy i inne atrakcje. Nie zabrakło też Świętego Mikołaja, który rozdawał dzieciom prezenty. Jednym z hitów tej imprezy była Wesoła foto – budka, gdzie dzieci wraz ze swoimi opiekunami mogły sobie zrobić zabawne zdjęcia z akcentami Świąt i zabawy mikołajkowej. Rodzice mogli z kubkiem kawy czy herbaty przyglądać się swoim pociechom, choć nie zabrakło i tych bardziej aktywnych, angażujących się w zabawy i tańce, za co udzielamy należnej im pochwały. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili i Mikołajki pozostaną już na stałe w tradycji naszym imprez.

Z mikołajkowymi pozdrowieniami…

Komisja kultury