5 grudnia 2017

Zabawa choinkowa 2017 – relacja

W sobotę 2 grudnia 2017 roku, dzieci radców prawnych, aplikantów i pracowników naszej Izby spotkały się z na zabawie choinkowej, zorganizowanej przez Komisję ds kultury.

Na ten jeden dzień,  Ośrodek Szkoleniowy przy ul. Czajkowskiego zamienił się w salę  taneczną,  na której  królowały dzieci przebrane w tematyczne i bajkowe stroje. Nie zabrakło na balu księżniczek, elfów, gwiezdnych wojowników, a także policjantów. Zabawę uświetnił  swoją obecnością  Król Julian. Na małych gości  czekało wiele atrakcji m.in. bal z wodzirejem, śnieżna bitwa, pokaz iluzji, konkursy a także wybór Króla i Królowej Balu. Przybył oczywiście do nas Św. Mikołaj, który obdarował  wszystkie dzieci prezentami.

Mamy nadzieję, że zabawy choinkowe dla dzieci  na trwałe wpiszą się w  nasz kalendarz kulturalny. Do zobaczenia w przyszłym roku.