Wiadomości

2 sierpnia 2017

XII edycja Nagrody im. Edwarda J. Wende

XII edycja Nagrody im. Edwarda J. Wende

 

Nagroda im. Edwarda J. Wende przyznawana jest prawnikom i osobom zaangażowanym w działalność publiczną za szczególne dokonania na polu krzewienia i podnoszenia kultury prawnej, realizacji idei państwa prawa, promowania działań zgodnych z zasadami etyki zawodowej i profesjonalizmu, a także osobom, które w swojej działalności wyróżniły się odwaga cywilną i niezłomnością zasad.

 

W październiku 2017 r. Kapituła Nagrody zbierze się po raz dwunasty, by spośród nadesłanych rekomendacji wybrać laureata roku 2017.

 

W imieniu Kapituły zapraszam do włączenia się w proces wyboru tegorocznego laureata przez wskazanie kandydatki lub kandydata do Nagrody.

Pozwalam sobie w załączeniu przesłać formularz zgłoszenia, regulamin, oraz folder poprzedniej edycji z informacją o Nagrodzie.

Fundacja dla Polski – gospodarz Nagrody – przyjmuje zgłoszenia do 15 września br.

Uroczystość wręczenia Nagrody planowana jest na listopad br. Zaproszenie do udziału w tej uroczystości wraz z dokładną jej datą prześlemy w późniejszym terminie.

 

Wszelkie dodatkowe informacje na temat Nagrody można uzyskać w biurze Fundacji dla Polski pod numerem telefonu: (22) 542 58 80, za pośrednictwem poczty elektronicznej: fundusz.wende@fdp.org.pl lub na stronie internetowej: www.fdp.org.pl

Marzena Kolczyńska

 

Dyrektor Programowy

Fundacja dla Polski

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content