Wiadomości

21 października 2015

XI Polsko-Niemieckie Forum Prawnicze we Wrocławiu

XI Polsko-Niemieckie Forum Prawnicze we Wrocławiu

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji XI Polsko-Niemieckie Forum Prawnicze pt. „What Challenges Do Lawyers Face Nowadays?”, która odbędzie się we Wrocławiu, w dniach 20-22 listopada 2015 r. Współorganizatorami ze strony polskiej są Okręgowe Izby Radców Prawnych z Wrocławia, Opola, Poznania, Szczecina, Wałbrzycha oraz Zielonej Góry, a po stronie niemieckiej Izby Adwokackie w Dreźnie i w Berlinie.

Wśród zaproszonych gości udział potwierdzili Prezydent CCBE mec. Maria Ślązak, Wiceprezydent FBE prof. Sara Chandler, adwokat Monique Stengel (Prezes AEA-EAL), Prezes KRRP Dariusz Sałajewski, itd. Ponadto będziemy gościć przedstawicieli zawodów prawniczych z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Węgier i Austrii oraz radców prawnych i adwokatów z całej Polski.

Tematem przewodnim konferencji będą wyzwania, które stoją przed współczesnymi profesjonalnymi pełnomocnikami, ze szczególnym uwzględnieniem wyzwań na polu współpracy transgranicznej. Na zgłoszenia czekamy do 5 listopada br. W załączeniu szczegółowy program konferencji i formularz zgłoszeniowy.

Za udział w Forum radcowie prawni otrzymają 24 punkty szkoleniowe.

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content