Wiadomości

4 października 2016

Wyniki wyborów na Dziekana Rady oraz członków władz

Zgromadzenie Okręgowej Izby Radców Prawnych w dniu 1 października 2016 r.  podjęło uchwałę o wyborze Dziekana Rady oraz członków władz Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku X Kadencji. Głosowanie poprzedziło wystąpienie kandydata na dziekana oraz prezentacja kandydatów na członków władz.

ORGANY  IZBY  KADENCJA  2016-2020

Dziekan:

Mosek Jerzy

 

Członkowie Rady:

  1. Bodakowski Andrzej
  2. Buchholz Teresa
  3. Czerniewski Paweł
  4. Czugan Marcin
  5. Gliniewicz Piotr
  6. Grochowiecki Wojciech
  7. Jackowski Tadeusz
  8. Jasiak Michał
  9. Jezierewska Ewa
  10. Kluczek-Kollar Anna
  11. Kumiński Marek
  12. Łojkowska-Paprocka Joanna
  13. Niesiołowski Jarosław
  14. Rusiecki Marek
  15. Soja Teresa
  16. Szarmach Anna
  17. Szolc – Nartowski Bartosz
  18. Tołwiński Rafał
  19. Witkowska Magdalena
  20. Wojciechowski Zbigniew
  21. Wojtiekun Wanda

 

Rzecznik dyscyplinarny:

Stempniewicz-Czarnecka Anna

 

Członkowie Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego:

  1. Andryskowska Joanna
  2. Bogdanis Anna
  3. Czarnecka Elżbieta
  4. Czepulonis Bożenna
  5. Daniluk Elżbieta
  6. Friedrich-Sarad Joanna
  7. Gibas-Kobierecka Joanna
  8. Gliniewicz Grażyna
  9. Grochowiecki Michał
  10. Haniewicz Iwona
  11. Leszczyński Władysław
  12. Lidzbarska Anna
  13. Łopaciński Marcin
  14. Micewicz Bożena
  15. Ratasiewicz Joanna
  16. Sobala Katarzyna
  17. Szurkowski Waldemar
  18. Żółtańska-Figiel Anna

 

Okręgowa Komisja Rewizyjna:

  1. Juśkiewicz-Dobrosielska Barbara
  2. Małysa Marta
  3. Skiba Barbara
  4. Stempniewicz Małgorzata

 

Delegaci na Krajowy Zjazd Radców Prawnych:

  1. Cybulski Juliusz
  2. Daniluk Elżbieta
  3. Friedrich-Sarad Joanna
  4. Gibas-Kobierecka Joanna
  5. Jezierewska Ewa
  6. Kubik Piotr
  7. Małysa Marta
  8. Mosek Jerzy
  9. Stempniewicz-Czarnecka Anna
  10. Stępień-Sporek Anna
  11. Suszek Roman
  12. Swajda-Witaszek Katarzyna
  13. Szolc-Nartowski Bartosz
  14. Ślązak Maria
  15. Tuszyńska Renata
  16. Witkowska Magdalena
  17. Wojciechowski Zbigniew
  18. Wojtiekun Wanda
  19. Żółtańska-Figiel Anna
  20. Puszkarski Jakub – aplikant

 

Członek Krajowej Rady Radców Prawnych:

Mosek Jerzy

 

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content