Wiadomości

19 listopada 2017

Wyniki losowania z dnia 13 listopada 2017 roku w sprawie wyznaczenia radców prawnych do udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej

powiat braniewski ( 1 punkt):

Jakub Kaczyński – wyznaczony radca prawny,

Maciej Słowik – zastępca

powiat elbląski (1 punkt):

Paweł Jóźwiak – wyznaczony radca prawny,

Ewa Machalińska – zastępca

powiat gdański ( 1 punkt):

Roman Małecki – wyznaczony radca prawny,

Barbara Staszewska – zastępca,

powiat kartuski ( 1 punkt):

Magdalena Miecznikowska – wyznaczony radca prawny,

Eliza Targońska – zastępca,

powiat kościerski ( 1 punkt):

Dawid Puszcz – wyznaczony radca prawny,

Arkadiusz Sapała – zastępca

powiat kwidzyński ( 1 punkt):

Krzysztof Dawidowski – wyznaczony radca prawny,

Michał Budek – zastępca,

powiat m. Elbląg (1 punkt):

Monika Karczewska – wyznaczony radca prawny,

Ewa Dzikowska i Marcin Zamojski – zastępca,

powiat m. Gdańsk ( 4 punkty):

Edyta Suprynowicz – wyznaczony radca prawny / przed południem/,

Sebastian Fischer – zastępca, / przed południem/,

Jakub Kopeć – wyznaczony radca prawny / przed południem/,

Przemysław Dworecki – zastępca, / przed południem/,

Natalia Sargun-Stasiak – wyznaczony radca prawny, /po południu/,

Marcin Romańczuk – zastępca, /po południu/,

Marta Żuk – wyznaczony radca prawny, /po południu/,

Aleksandra Kiecol-Kuternoga – zastępca / po południu/,

powiat m. Gdynia ( 3 punkty):

Anita Karolak – wyznaczony radca prawny, / przed południem/,

Izabela Pietrzak – zastępca / przed południem/,

Michał Plewiński – wyznaczony radca prawny, / przed południem/,

Jolanta Urbaniak-Szwankowska – zastępca, / przed południem/,

Karolina Borusowska – wyznaczony radca prawny, /po południu/,

Patrycja Miśkowiec – zastępca, /po południu/,

powiat malborski (1 punkt):

Marta Pietkun – wyznaczony radca prawny,

Izabela Duczyńska – zastępca,

powiat nowodworski ( 1 punkt):

Jakub Kubiak – wyznaczony radca prawny,

Tomasz Nowak – zastępca,

powiat pucki (1 punkt):

Małgorzata Stempniewicz – wyznaczony radca prawny,

Agnieszka Chyła – zastępca,

powiat starogardzki ( 1 punkt):

Julia Szczęsna-Ziętkowska – wyznaczony radca prawny,

Katarzyna Klimczyk – zastępca,

powiat tczewski ( 1 punkt):

Anna Milkowska – wyznaczony radca prawny,

Bogumił Maśkiewicz – zastępca,

powiat wejherowski ( 2 punkty):

Hanna Woźniak – wyznaczony radca prawny (Wejherowo)

Katarzyna Wolniak – zastępca,

Monika Kraska – wyznaczony radca prawny (Rumia)

Julia Majkowska – zastępca

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content