Wiadomości

7 stycznia 2019

Wycieczka do Chin

Wycieczka do Chin

 

Komisja ds. Kultury serdecznie zaprasza radców prawnych na wycieczkę do Chin.

Wyjazd planowany jest w terminie 15-23 października 2019. Wylot z  Warszawy liniami PLL LOT,  przy czym postaramy się zapewnić uczestnikom wycieczki transport na lotnisko w Warszawie (bądź przelot Gdańsk- Warszawa- Gdańsk, bądź transport autokarem z Gdańska bezpośrednio na lotnisko w Warszawie).

 

Organizatorem wycieczki jest  biuro Ecco Holiday Sp. z o.o.  z siedzibą w Poznaniu, zaś naszym przewodnikiem będzie Pani Zuzanna,  którą część z Państwa miała okazję poznać podczas wycieczki do Izraela.

 

Poza tradycyjnym zwiedzaniem Pekinu i chińskiego muru program wycieczki obejmował będzie pobyt w DATONG, PINGYAO oraz  TAIYUAN. Po drodze zobaczymy  m.in. wiszący klasztor oraz kompleks grot Yungang.

 

W wycieczce mogą uczestniczyć radcowie prawni oraz osoby towarzyszące (powyżej 12 roku życia)  przy czym z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (50) każdemu z radców może towarzyszyć tylko jedna osoba.

 

Cena wycieczki wynosi 4490 PLN /osobę oraz 210 USD obowiązkowej opłaty za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługę lokalnych przewodników, serwis lokalnego agenta, zwyczajowe napiwki i inne opłaty lokalne.

 

Do powyższej ceny należy doliczyć również koszt wizy to jest kwotę 445 PLN lub 545 PLN jeśli w uzyskaniu wizy będzie pośredniczyć Biuro ECCO Travel.

 

Cena wycieczki  obejmuje:

– przelot bezpośredni samolotem rejsowym linii PLL LOT Dreamliner na trasie Warszawa – Pekin – Warszawa,

– zakwaterowanie, 7 noclegów w hotelach 4**** w pokojach 2-osobowych,

– wyżywienie, śniadania w formie bufetu i kolacje wg programu (jedna kolacja ze słynną „kaczką po pekińsku”, w cenie 1 szklanka napoju), w tym pożegnalna kolacja z napojami

– transfery autokarem po Chinach oraz przejazd szybkim pociągiem na trasie Taiyuan – Pekin,

– ubezpieczenie KL (koszty leczenia) i NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków),

– opieka polskiego pilota,

– realizacja programu (nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów).

 

Przed podjęciem decyzji uprzejmie prosimy o zapoznanie się z programem wycieczki znajdującym się w załączniku.

 

Zgłoszenia należy przesyłać na NOWY ADRES radca.kultura@oirp.gda.pl do dnia 31.01.2019 r.

 

W tytule maila prosimy wpisać Chiny zaś w jego treści wskazać następujące informacje:

  1. Imię nazwisko radcy prawnego
  2. Rodzaj pokoju
  3. dwuosobowy

– w przypadku udziału osoby towarzyszącej proszę wpisać – „osoba towarzysząca” bez podawania danych tej osoby

– w przypadku braku osoby towarzyszącej w miarę możliwości proszę wskazać radcę prawnego z którym chciałoby się dzielić pokój bądź wpisać „dowolna osoba”

  1. jednoosobowy

 

  1. dodatkowa osoba towarzysząca – proszę wskazać czy w razie dostępności miejsc, w wycieczce miałaby opcjonalnie uczestniczyć więcej niż jedna osoba towarzysząca.

 

Warunkiem odbycia się wycieczki jest zgłoszenie udziału co najmniej 45 osób. Do osób, które zgłoszą chęć uczestniczenia w wycieczce, w lutym zostanie wysłany mail z informacjami organizacyjnymi.

Informujemy, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku  w celu organizacji wycieczki do Chin w terminie 15-23 października 2019 r. Przesłanie zgłoszenia  stanowi zgodę na przetwarzanie Państwa danych objętych zgłoszeniem, w związku z realizacją powyższego celu.

 

Komisja ds. Kultury

Joanna Friedrich-Sarad, Marta Małysa, Anna Szarmach, Dorota Chylińska

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content