Wiadomości

5 stycznia 2018

Walentynki w teatrze

Walentynki w teatrze

            Komisja ds. Kultury serdecznie zaprasza radców prawnych – 14 lutego  2018 roku (środa) o godz. 20.30 do spędzenia walentynkowego wieczoru w lekkim nastroju, w  który zapewne  wprowadzi nas spektakl Prywatna Klinika,  wystawiony na  Scenie Teatralnej NOT w Gdańsku, przy ul. Rajskiej 6.

Prywatna Klinika-  to inteligentna, zgrabnie skonstruowana i  sztuka, której humor rozwija się perfekcyjnie aż po ostatnią scenę. Opowiada  historię Harriet rozwódki mieszkającej w eleganckim mieszkaniu w Brighton, która rozwiązuje problemy finansowe dzięki wsparciu dwóch żonatych dżentelmenów i perfekcyjnie zorganizowanego kalendarza. Czeka nas lekka treść, wyraziste postaci, zawrotne tempo oraz zaskakujące zwroty akcji, a to wszystko w towarzystwie znakomitej obsady zapewniającej rozrywkę na najwyższym poziomie.

 Obsada spektaklu:
Anna Gzyra / Katarzyna Kołeczek
Klaudia Halejcio / Magda Margul

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email radca.kultura@wp.pl do dnia
10 stycznia 2018 r.

W treści maila należy podać:

  • imię i nazwisko,
  • numer wpisu na listę OIRP w Gdańsku,
  • liczbę biletów,
  • w tytule maila należy podać-tytuł spektaklu.
  • numer kontaktowy

 

Radcy prawnemu przysługuje jeden bilet w cenie 50 zł oraz jeden bilet dla osoby towarzyszącej w cenie 94 zł (zamiast 125 zł) .

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (20 biletów dla radców prawnych plus 20 biletów dla osób towarzyszących) o przyznaniu biletu decyduje  jak zawsze kolejność zgłoszeń. Wpłaty prosimy dokonać na rachunek bankowy i w terminie wskazanym w przesłanym do Państwa mailu potwierdzającym przyznanie biletów.

           

 

Do zobaczenia!

Komisja ds. Kultury

Joanna Friedrich-Sarad, Marta Małysa, Anna Szarmach, Dorota Chylińska

           

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content