VII Narciarski Puchar Polski Lekarzy, Radców Prawnych i Farmaceutów

Szanowni Państwo,

Śląska Izba Lekarska, Śląska Izba Aptekarska i Okręgowa Izba Radców Prawnych               w Katowicach mają przyjemność zaprosić lekarzy, farmaceutów i prawników wszystkich profesji do wzięcia udziału w:

SKIM&L CUP 2020 – VII Narciarskim Pucharze Polski Lekarzy, Radców Prawnych i Farmaceutów,  który odbędzie się w dniach od  31 stycznia -2 lutego  2019 r. w Krynicy-Zdrój.

W ramach zawodów przewiduje się poniższe konkurencje  – slalom, slalom gigant oraz snowboard. Drugiego dnia odbędzie się konferencja naukowa Medycyna –Sport –Prawo.

Regulamin zawodów oraz ich harmonogram umieszczone znajdują się na stronie POLSKIMED.

Liczba uczestników jest ograniczona, o udziale w zawodach decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzona dokonaną wpłatą. W razie dużej ilości zgłoszeń organizator utworzy listę rezerwową. W zależności od ilości uczestników w poszczególnych kategoriach organizator dopuszcza zmiany w regulaminie zawodów (co do kategorii wiekowych i dyscyplin).

Wszystkich przedstawicieli wolnych zawodów zainteresowanych udziałem w SKIM&L CUP 2020 prosimy o przesyłanie zgłoszeń  za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie:

Opłaty wpisowe:

Lekarze, lekarze dentyści, prawnicy, farmaceuci — 220 zł

• Osoby towarzyszące oraz dzieci urodzone w 2005 lub starsze biorące udział w zawodach — 220 zł
  • Osoby towarzyszące oraz dzieci urodzone w 2005 lub starsze niebiorące udziału w zawodach — 160 zł
  • Dzieci urodzone w 2006 lub młodsze — za darmo

Hotel  polecany – Czarny Potok w Krynicy. Noclegi  organizujemy sobie we własnym zakresie.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy kierować zapytania mailowe pod poniższe adresy:

Lekarze:   mariuszsmolik@gmail.com, piotrzagorski@yahoo.com

Farmaceuci: piotr.brukiewicz@wp.pl

Prawnicy: pzarzecki@kancelariazarzecki.pl

Szczegółowe informacje na temat zawodów będą zamieszczane na stronach internetowych Śląskiej Izby Lekarskiej, Śląskiej Izby Aptekarskiej oraz Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach. Wszystkich sympatyków zimowych sportów zachęcamy do udziału w SKIM&L CUP 2020. Śnieg gwarantowany – jak zawsze  w  Krynicy.

Komitet Organizacyjny

SKIM&L CUP 2020