Wiadomości

28 lutego 2019

VII HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ŚRODOWISK PRAWNICZYCH CZAS ROZPOCZĄĆ!

VII HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ŚRODOWISK PRAWNICZYCH CZAS ROZPOCZĄĆ!

 

 

Już w sobotę, 2 marca, rozpocznie się VII Halowy Turniej Piłki Nożnej Środowisk Prawniczych w Pruszczu Gdańskim, organizowany przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku. Znowu będzie nam dane gościć przedstawicieli zawodów prawniczych adwokatów, komorników sądowych, no i oczywiście radców prawnych.

 

Do turnieju zgłosiła się maksymalna liczba 8 drużyn reprezentujących: Izbę Komorniczą w Gdańsku, OIRP w Bydgoszczy, OIRP w Olsztynie, OIRP w Szczecinie, OIRP w Toruniu, Pomorską Izbę Adwokacką w Gdańsku. Stawkę uzupełniły dwie drużyny gospodarzy, czyli drużyna OIRP Gdańsk I i II.

 

Turniej tradycyjnie wsparł patronatem honorowym Burmistrz Miasta Pruszcz Gdański, nie zabrakło również patrona instytucjonalnego, którym została Currenda Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie. Wszystkim partnerom dziękujemy!

 

Również i w tym roku rywalizacja sportowa (niezmiernie ważna!) będzie jednak tylko tłem dla spraw ważniejszych. Podczas turnieju będziemy chcieli zapoznać uczestników z sytuacją Kordiana Karczewskiego – Sutuła, fantastycznego młodego chłopaka chorego na ciężką odmianę zaniku mięśni – dystrofię mięśniową Duchenne’a. Uprzejmie zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej poświęconej Kordianowi:

https://www.facebook.com/people/Kordian-Karczewski-Sutu%C5%82a/100007521274206

Także i w tym roku gramy dla Kordiana!

 

Serdecznie zapraszam wszystkich Państwa do odwiedzenia w sobotę hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim (ul. Niemcewicza 1). Rozpoczynamy o 9:00, zakończenie przewidujemy na godzinę 16:30. Zapewniamy moc atrakcji sportowych i nie tylko!

 

Marcin Czugan

kapitan piłkarskiej reprezentacji OIRP Gdańsk

Przewodniczący Komisji ds. sportu, turystyki i integracji

Na zdjęciu drużyna OIRP Gdańsk, która wszystkich Państwa bardzo serdecznie zaprasza na Turniej!

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content