Wiadomości

27 lutego 2018

VI Halowy Turnieju Piłki Nożnej Środowisk Prawniczych – 3 marca 2018

VI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ŚRODOWISK PRAWNICZYCH CZAS ROZPOCZĄĆ!

Już w sobotę, 3 marca, rozpocznie się VI Halowy Turniej Piłki Nożnej Środowisk Prawniczych w Pruszczu Gdańskim, organizowany przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku. Znowu będzie nam dane gościć przedstawicieli zawodów prawniczych sędziów, adwokatów, komorników sądowych, no i oczywiście radców prawnych.

To turnieju zgłosiła się maksymalna liczba 8 drużyn reprezentujących: Izbę Komorniczą w Gdańsku, OIRP w Bydgoszczy, OIRP w Olsztynie, OIRP w Szczecinie, OIRP w Toruniu, Sąd Okręgowy w Gdańsku, Pomorską Izbę Adwokacką w Gdańsku. Stawkę uzupełnili gospodarze, czyli drużyna OIRP Gdańsk.

Turniej tradycyjnie wsparł patronatem honorowym Burmistrz Miasta Pruszcz Gdański, nie zabrakło również patrona instytucjonalnego, którym została Currenda Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie. Patronat medialny udzieliła Gazeta Gdańska oraz portal wybrzeze24.pl. Wszystkim partnerom dziękujemy!

W tym roku rywalizacja sportowa (niezmiernie ważna!) będzie jednak tylko tłem dla spraw ważniejszych. Podczas turnieju będziemy chcieli zapoznać uczestników z sytuacją Kordiana Karczewskiego-Sutuła, fantastycznego chłopaka chorego na ciężką odmianę zaniku mięśni – dystrofię mięśniową Duchenne’a. Uprzejmie zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej poświęconej Kordianowi:

https://www.facebook.com/people/Kordian-Karczewski-Sutu%C5%82a/100007521274206

W tym roku gramy dla Kordiana!

Serdecznie zapraszam wszystkich Państwa do odwiedzenia w sobotę hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim (ul. Niemcewicza 1). Rozpoczynamy o 9:00, zakończenie przewidujemy na godzinę 16:30. Zapewniamy moc atrakcji sportowych i nie tylko!

Marcin Czugan

Kapitan piłkarskiej reprezentacji OIRP Gdańsk

Przewodniczący Komisji ds. sportu, turystyki i integracji

 

Jednocześnie zapraszamy Koleżanki i Kolegów do kibicowania zawodnikom!
Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content