Wiadomości

15 lutego 2018

VI EDYCJA TURNIEJU ŚRODOWISK PRAWNICZYCH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ – 3 MARCA 2018

VI EDYCJA TURNIEJU ŚRODOWISK PRAWNICZYCH W PRUSZCZU GDAŃSKIM JUŻ WKRÓTCE!

W dniu 3 marca 2018 r. tradycyjnie w Pruszczu Gdańskim, w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim, od godziny 9:00 do 16:00 odbędzie się już VI edycja Halowego Turnieju Środowisk Prawniczych, organizowanego przez OIRP Gdańsk.

Turniej, który od kilku lat posiada rangę zawodów ogólnopolskich, to znakomita okazja do sportowej rywalizacji wśród prawników, ale przede wszystkim do miłego spędzania czasu wśród przedstawicieli różnych zawodów prawniczych. W tym roku przewidzieliśmy udział ośmiu drużyn, a szybkość z jaką zapełniła się lista uczestników była imponująca. Te drużyny, którym nie udało się uczestniczyć w tym roku, zapraszamy serdecznie w przyszłym!


Do Turnieju zgłosiły się następujące drużyny reprezentujące: Izbę Komorniczą w Gdańsku, OIRP w Bydgoszczy, OIRP w Olsztynie, OIRP w Szczecinie, OIRP w Toruniu, Sąd Okręgowy w Gdańsku, Pomorską Izbę Adwokacką w Gdańsku. Stawkę uzupełnili gospodarze, czyli drużyna OIRP Gdańsk.

Turniej cieszy się również zainteresowaniem sponsorów. Naszym partnerem została Currenda Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, a patronatu medialnego udzieliła Gazeta Gdańska oraz portal wybrzeze24.pl. Dziękujemy!

Zapraszamy wszystkich pasjonatów sportu (nie tylko piłki nożnej) do kibicowania! Atmosfera zapewne będzie gorąca, a ze swojej strony zapewniamy moc wrażeń sportowych i nie tylko. Do zobaczenia!

Marcin Czugan

Przewodniczący Komisji ds. sportu, integracji i turystyki

PS. We wszelkich sprawach w zakresie Turnieju uprzejmie prosimy o kontakt na adres mczugan@gmail.com

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content