10 stycznia 2017

Uroczystość inauguracji I roku aplikacji radcowskiej

W dniu 5 stycznia 2017 r. w Ośrodku Szkolenia Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku odbyła się uroczysta inauguracja I roku aplikacji radcowskiej, w trakcie której   Dziekan Jerzy Mosek przyjął ślubowanie od 109 aplikantów.

Uroczystość, oprócz Dziekana i aplikantów, zaszczycili także swoją obecnością członkowie Prezydium Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku :

Kierownik Szkolenia Aplikantów Tadeusz Jackowski, Sekretarz Andrzej Bodakowski, Skarbnik Marek Rusiecki oraz Vice Dziekan Bartosz Szolc-Nartowski.

Obecni również byli członkowie Komisji ds. szkolenia aplikantów i radców prawnych:

r.pr. Teresa Buchholz i r.pr. Wanda Wojtiekun oraz niektórzy pracownicy izby.

Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych spotkanie odbyło się w ciepłej atmosferze i było okazją do wspólnego poznania się i wymiany zdań.

Dziekan Jerzy Mosek powitał nowych aplikantów w gronie aplikantów radcowskich naszej izby i życzył im sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Na spotkaniu omówiono również sprawy organizacyjne dotyczące przebiegu aplikacji.

Obecni aplikanci wybrali spośród siebie starostę, którym została Pani Martyna Ogiejko – kontakt telefoniczny 601 618 288

Witamy ją serdecznie w gronie starostów i życzymy satysfakcji z wykonywanej funkcji.