Wiadomości

20 listopada 2018

Teatralny grudzień

Teatralny grudzień

Komisja ds. Kultury serdecznie zaprasza radców prawnych oraz aplikantów radcowskich  do spędzenia  zimowego, grudniowego  wieczoru – 11 grudnia  2018 roku, na spektaklu „Merlin Mongoł”, w wykonaniu  aktorów  Teatru Studio Ateneum  z Warszawy. Przedstawienie odbędzie się na deskach Sceny Muzycznego w Gdyni.

 

Tym razem – bardziej refleksyjnie przedstawienie  Nikołaja Kolada, uważanego za najwybitniejszego współczesnego dramatopisarza rosyjskiego.. Jego głośna, grana na całym świecie sztuka „Merylin Mongoł” niczego nie ubarwia i nie upiększa. Oto urodziwa, ale za to łatwowierna, niezbyt rezolutna Olga –  marzy o szczęśliwym życiu w wielkim mieście. Chce wyjechać z prowincji, zerwać beznadziejny romans, spróbować żyć inaczej. Nadzieja pojawia się wraz z przyjazdem Aleksego – oczytanego, nieśmiałego i delikatnego. Tyle tylko, że marzenia Olgi nikogo nie obchodzą i nie wzruszają. Całe miasteczko żyje oczekiwaniem na ogłoszony przez lokalną wróżkę koniec świata.

 

Doborowa obsada:

Inna – AGATA KULESZA

Olga – OLGA SARZYŃSKA 

Misza – MARCIN DOROCIŃSKI

Aleksy – DARIUSZ WNUK

 

.
Ważne – tym razem proponujemy Państwu obejrzenie przedstawienia o godz. 17.30 lub o godz. 20.30.

           

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email radca.kultura@wp.pl do dnia
23 listopada 2018 r.

W treści maila należy podać:

  • imię i nazwisko,
  • numer wpisu na listę radców/ aplikantów OIRP w Gdańsku,
  • liczbę biletów,
  • tytuł spektaklu i koniecznie wybraną godzinę przedstawienia !

 

Radcy prawnemu przysługuje jeden bilet w cenie 60 zł oraz jeden bilet dla osoby towarzyszącej w cenie 110 zł (zamiast 125 zł).

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (30 biletów dla radców prawnych plus 30 biletów dla osób towarzyszących) o przyznaniu biletu decyduje kolejność zgłoszeń. Wpłaty prosimy dokonać na rachunek bankowy i w terminie wskazanym w przesłanym do Państwa mailu potwierdzającym przyznanie biletów.

 

Do zobaczenia!

Komisja ds. Kultury

Joanna Friedrich-Sarad, Marta Małysa, Anna Szarmach, Dorota Chylińska

           

 

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content