Wiadomości

14 września 2018

Teatralna jesień – „Pomoc domowa” i Och Teatr

 

Teatralna jesień

            Tym razem Komisja ds. Kultury proponuje rozpoczęcie Teatralnej jesieni od obejrzenia farsy „Pomoc domowa” w wykonaniu aktorów Och Teatru z Warszawy: Krystyny Jandy, Katarzyna Gniewkowska, Małgorzata Kocik/Barbara Wypych, Mirosław Kropielnicki Krzysztof Dracz. Spektakl odbędzie się w Teatrze Muzycznym w Gdyni 8 października 2018 r.(poniedziałek) o godz. 20.30.

Farsa! Pyszna! Jedna z najzabawniejszych, które można zobaczyć na polskich scenach. Marc Camoletti – tytan gatunku, tekst wystawiany kilkadziesiąt tysięcy razy na całym świecie. Mąż (Krzysztof Dracz), żona (Katarzyna Gniewkowska), kochanek (Mirosław Kropielnicki), kochanka (Małgorzata Kocik/Barbara Wypych) i zdrady małżeńskie, jak to w farsie. Jedna noc, jedno mieszkanie, dwie sypialnie i… pomoc domowa (Krystyna Janda), kierująca wydarzeniami. Do tego znikający alkohol – whisky, tequila, rum i szampan, potęgujące nieporozumienia, słabości oraz śmieszności ludzkich charakterów. Jednym słowem – zabawa, i o nią tu idzie. Wspaniały przekład pana Bartosza Wierzbięty.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email radca.kultura@wp.pl do dnia 21 września 2018 r. W tytule maila prosimy o wpisanie „teatr” oraz podanie następujących danych:

  • imię i nazwisko,
  • numer wpisu na listę OIRP w Gdańsku,
  • liczbę biletów,
  • tytuł spektaklu.

Radcom prawnym  oraz aplikantom radcowskim przysługuje jeden bilet w cenie 70 zł oraz jeden bilet dla osoby towarzyszącej w cenie 120 zł (zamiast 135 zł). Miejsca na pierwszym balkonie.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc  o przyznaniu biletu decyduje kolejność zgłoszeń. Wpłaty prosimy dokonać na rachunek bankowy i w terminie wskazanym w przesłanym do Państwa mailu potwierdzającym przyznanie biletów.

Odbiór biletów będzie możliwy w siedzibie OIRP w Gdańsku,

  1. Nowe Ogrody 35, w dni powszednie w godzinach od 9.00 –15.00,

począwszy od dnia 2 października  2018 roku.

 

Do zobaczenia!

Komisja ds. Kultury

Joanna Friedrich-Sarad, Marta Małysa, Anna Szarmach, Dorota Chylińska

           

 

 

 

 

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content