Wiadomości

29 września 2017

Teatralna jesień – 24 listopada 2017

Teatralna jesień

Komisja ds. Kultury serdecznie zaprasza radców prawnych do spędzenia  piątkowego  wieczoru – 24 listopada  2017 roku, na spektaklu „Imię”, w wykonaniu  aktorów  Teatru Studio Buffo z Warszawy. Przedstawienie odbędzie się na deskach Sceny Teatralnej  NOT w Gdańsku, przy ul. Rajskiej 6.

„Imię”, to francuska  komedia, jednak nie bezrefleksyjna, której akcja  rozgrywa się w ciągu jednego wieczoru, podczas spotkania towarzyskiego. Miło zapowiadający się wieczór, piątka przyjaciół, pyszne jedzenie. Wszyscy w szampańskich humorach. Jednym słowem sielanka. Czy cokolwiek może zepsuć takie urocze spotkanie? Zdecydowanie tak! Puszką Pandory w tym przypadku okazuje się IMIĘ dla jeszcze nienarodzonego dziecka.
            Doborowa obsada: Małgorzata Foremniak, Dorota Krempa, Mateusz Banasiuk /Marcin Hycnar, Szymon Bobrowski, Wojciech Malajkat.

Więcej o sztuce można przeczytać http://studiobuffo.com.pl/spektaklguest/view/45/IMIE

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email radca.kultura@wp.pl do dnia
14 października 2017 r.

W treści maila należy podać:

  • imię i nazwisko,
  • numer wpisu na listę OIRP w Gdańsku,
  • liczbę biletów,
  • tytuł spektaklu.

 

Radcy prawnemu przysługuje jeden bilet w cenie 26 zł oraz jeden bilet dla osoby towarzyszącej w cenie 76 zł (zamiast 85 zł).

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (30 biletów dla radców prawnych plus 30 biletów dla osób towarzyszących) o przyznaniu biletu decyduje kolejność zgłoszeń. Wpłaty prosimy dokonać na rachunek bankowy i w terminie wskazanym w przesłanym do Państwa mailu potwierdzającym przyznanie biletów.

Odbiór biletów będzie możliwy w siedzibie OIRP w Gdańsku,

  1. Nowe Ogrody 35, w dni powszednie w godzinach od 9.00 –15.00,

począwszy od dnia 23 października  2017 roku.

 

Do zobaczenia!

Komisja ds. Kultury

Joanna Friedrich-Sarad, Marta Małysa, Anna Szarmach, Dorota Chylińska

           

 

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content