28 czerwca 2018

Szkolenie skarbników oraz głównych księgowych Okręgowych Izb Radców Prawnych – Gdańsk, 24-27.05.2018

W dniach 24.05- 27.05.2018 r w Gdańsku odbyło się szkolenie skarbników oraz głównych księgowych Okręgowych Izb Radców Prawnych.

Szkolenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Mając na uwadze frekwencję- padł rekord – spośród 19 izb w Polsce, aż 18 zgłosiło swój udział.

Podczas kolejnych trzech dni, uczestnicy omawiali szereg zagadnień finansowo- księgowych. Tematyka przewodnia spotkania dotyczyła ujednolicania praktyk stosowanych w poszczególnych izbach, a także wypracowywania wspólnych stanowisk.

Oprócz omawiania zagadnień merytorycznych, przedstawiciele poszczególnych izb mieli możliwość podziwiania walorów Trójmiasta w postaci chociażby spacerów brzegiem morza, czy rejsu statkiem po Zatoce Gdańskiej.

Pogoda dopisała, a uczestnicy szkolenia wyjeżdżali z Gdańska w wyśmienitych nastrojach.