29 października 2018

Szkolenie podstawowe dla kandydatów na mediatorów

Zapraszamy do uczestnictwa w efektywnym i inspirującym szkoleniu, którego ukończenie daje Państwu możliwość wykonywania zawodu mediatora.

Szkolenie spełnia wysokie standardy kształcenia mediatorów, w tym ustalone przez Społeczną Radę ds. Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości.
Udział w szkoleniu uprawnia adwokatów i radców prawnych do uzyskania punktów szkoleniowych.

Dajemy Państwu specjalistyczną wiedzę, funkcjonalne narzędzia oraz unikatowe umiejętności – niezbędne w rozwoju kompetencji mediatorskich. Zapewniamy konkretny i kreatywny dialog, skoncentrowany na praktyce, wiedzy i obserwacji, a to w wyjątkowych warunkach rozwoju, gdzie praca oraz czas na refleksję i relaks utrzymane są w doskonałym balansie.

Z programem szkolenia można zapoznać się na stronie www.resolutionhouse.pl/szkolenia