25 czerwca 2018

Szkolenie kompetencji z zakresu dykcji, emisji głosu, autoprezentacji

Przesyłamy propozycję szkolenia dla pracowników kancelarii prawnych, zatytułowanego „Prawo głosu”, którego celem jest rozwój kompetencji miękkich z zakresu dykcji, emisji głosu, autoprezentacji i zarządzania stresem w oparciu o metodę Mindfulness (z ang. “uważność”).

Kancelarie prawne coraz częściej korzystają ze szkoleń dot. dykcji, emisji głosu, autoprezentacji i zarządzania stresem. Sama wiedza merytoryczna prawnika bywa bowiem niewystarczająca – ważnym atutem na sali sądowej okazuje się odpowiedni ton głosu, tempo wypowiedzi i artykulacji. Sposób wypowiedzi może wzmocnić lub osłabić przekaz merytoryczny. To, jak mówimy i przedstawiamy swoje argumenty broniąc klienta, dodatkowo podkreśla nasze zaangażowanie w prowadzoną sprawę. W trakcie żmudnych procesów sądowych i wielogodzinnego odczytywania akt w naturalny sposób spada koncentracja, siły witalne i energia życiowa, dlatego osoby przebywające na sali warto pozytywnie pobudzać i angażować ich uwagę.

Szczegółowe informacje dotyczące całości kursu „Prawo Głosu” przesyłam Państwu w załączniku.

W Mindful Voice Sp. z o.o. szerzymy ideę uwalniania głosu poprzez treningi dykcji, emisji głosu i wystąpień publicznych. Budujemy uważną komunikację w relacji poprzez warsztaty z uwalniania głosu, warsztaty z uważnego słuchania i praktykowanie uważności w ramach 8 tygodniowego kurs MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction).

Realizujemy też autorski program „Uważność i Mądrość Sowy” dla przedszkolaków (w celu wzmacniania u dzieci uwagi i koncentracji oraz rozwijania życzliwości w stosunku do siebie i otaczającego świata). Oferujemy także zajęcia Mindfulness dla uczniów (w wieku od 7 do 11 lat).

Więcej informacji o nas znajdziecie Państwo pod adresem: www.mindfulvoice.pl