5 grudnia 2017

SZKOŁA PRAWA NIEMIECKIEGO – Universität zu Köln i Uniwersytet Gdański

SZKOŁA PRAWA NIEMIECKIEGO  – Universität zu Köln i Uniwersytet Gdański

Serdecznie zapraszamy na zajęcia w ramach XVIII edycji Szkoły Prawa Niemieckiego organizowanej na Wydziale Prawa i Administracji  Uniwersytetu Gdańskiego. Zaproszenie adresowane jest do studentów prawa i administracji wszystkich uczelni wyższych, doktorantów oraz aplikantów i praktyków (warunek dobra znajomość j. niemieckiego), a także tłumaczy i lektorów języka niemieckiego.  Organizatorami Kursu są: Institut für Ostrecht der Uniwersität zu Köln wspólnie z Szkołą Prawa Niemieckiego na WPiA UG. Kurs prawa niemieckiego kończy się pisemnym egzaminem i dyplomem UG i UNI zu Köln oraz 1,5 rocznym stypendium na LLM w Niemczech dla najlepszego absolwenta. Kurs zorganizowany jest w formule:

I część – zajęcia weekendowe na WPIA Uniwersytetu Gdańskiego (6-8 zjazdów od lutego do czerwca 2018 r.)

II część – STYPENDIUM NA LETNIĄ SZKOŁĘ PRAWA NIEMIECKIEGO NA UNIWERSYTECIE W KOLONII  2-tygodniowy pobyt w Kolonii  wszystkich uczestników lipiec 2018 r. ( wartość ok. 800 Euro).

Szczegółowe informacje na stronie http://prawo.ug.edu.pl/oferta/szkoly_prawa_obcego/szkola_prawa_niemieckiego

Osoby zainteresowane udziałem w kursie prawa niemieckiego prosimy o kontakt
z sekretariatem szkoły:
spn@prawo.ug.edu.pl,  tel. 58/ 523 2879, pok. 3057

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 stycznia 2018 r.

Czekamy na Państwa zgłoszenia !

Dr Magdalena Adamowicz

Kierownik Szkoły Prawa Niemieckiego