29 września 2019

Spotkanie Zespołu Niebieskiego Parasola Radcy Prawnego OIRP Gdańsk

Za nami kolejne spotkanie Zespołu Niebieskiego Parasola Radcy Prawnego. Przed nami w trwającym roku szkolnym i nadchodzącym roku akademickim sporo pracy. Zespół zamierza kontynuować współpracę w ramach filaru #EdukacjaPrawna i #Seniorzy. Będziemy kontynuować współpracę z poniższymi placówkami edukacyjnymi:
1. X LO Gdynia
2. X LO Gdańsk
3. III LO Gdańsk
4. XV LO Gdańsk
5. II LO Malbork
6. II LO Gdynia
7. GASP

Jednocześnie liczymy na dalszą współpracę z Gdańskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku, który funkcjonuje w ramach Uniwersytetu Gdańskiego. Zespół postanowił włączyć się również w przygotowania Kongresu Edukacji Prawnej, który odbędzie się w grudniu 2019 roku. Dodatkowo należy zaznaczyć, że kontynuowane będą prace w ramach Zespołu Redakcyjnego, jednakże w nieco zmienionej formule.

Zapraszamy serdecznie radców prawnych i aplikantów radcowskich do zaangażowania się w prace Zespołu.

Kontakt:
E-mail: niebieskiparasol@oirp.gda.pl