13 grudnia 2016

SKIM&L CUP 2017 – IV Narciarski Puchar Polski Lekarzy, Farmaceutów i Radców Prawnych – 3-5.02.2017

Śląska Izba Lekarska, Śląska Izba Aptekarska i Okręgowa Izba Radców Prawnych

w Katowicach mają przyjemność zaprosić lekarzy, farmaceutów i prawników wszystkich profesji do wzięcia udziału w:

SKIM&L CUP 2017 – IV Narciarskim Pucharze Polski

Lekarzy, Farmaceutów i Radców Prawnych,

który odbędzie się w dniach od  3 lutego do 5 lutego 2017 r. w Szczyrku.

W ramach zawodów przewiduje się poniższe konkurencje:

piątek 03.02.2017 r. – slalom

sobota 04.02.2017 r.  – slalom gigant,  snowboard  i ski tour

niedziela 05.02.2017 r. –  slalom równoległy (drużynowy-2+1)

w następujących kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn:

-1957 i starsi, 1967-1958, 1977-1968, 1984-1978, 1985 i młodsi,

oraz odrębnych kategoriach  dzieci i goście.

Regulamin zawodów oraz ich harmonogram umieszczone zostaną na stronach samorządowych oraz hotelu.

Liczba uczestników jest ograniczona, o udziale w zawodach decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzona dokonaną wpłatą. W razie dużej ilości zgłoszeń organizator utworzy listę rezerwową. W zależności od ilości uczestników w poszczególnych kategoriach organizator dopuszcza zmiany w regulaminie zawodów (co do kategorii wiekowych i dyscyplin).

Łączny koszt imprezy wynosi:

Pakiet  nr I – 530 zł

Każdy uczestnik w ramach w/w. ceny ma zagwarantowane:

–    dwa noclegi w komfortowym pokoju 2 osobowym wraz ze śniadaniem,

–    poczęstunek w formie grilla (piątek),

• obiad i uroczystą kolację (sobota),
  • konferencję naukową z udziałem lekarzy i prawników na tematy związane ze sportami zimowymi,
  • udział we wszystkich konkurencjach tj. :
  • piątek –slalom ,
  • sobota slalom gigant (w tym snowboard) , ski tour,
  • niedziela – slalom równoległy (w ramach zgłoszonej drużyny 2+1),
  • puchary i nagrody od sponsoró

Pakiet nr  II –  500 zł

Pakiet dotyczy osoby towarzyszącej obejmuje wszystkie elementy pakietu nr  I, bez udziału w zawodach. W przypadku udziału w zawodach przez osobę towarzyszącą obowiązuje cena pakietu nr I.

Pakiet  nr III280 zł

Obejmuje  uczestnictwo w zawodach wraz  pozostałymi elementami pakietu nr I , bez noclegu w hotelu.

Pakiet nr IV – 230 zł

Pakiet obejmuje jedynie elementy pakietu nr I  dotyczące tylko soboty tj. :

• obiad i uroczystą kolację,
  • udział we wszystkich konkurencjach sobotnich tj. :
  • slalom gigant (w tym snowboard),  ski tour,
  • puchary i nagrody od sponsoró
  • bez noclegu w hotelu.

Pakiet nr V – 330 zł

To pakiet dla dzieci z wszystkimi elementami pakietu nr I – ze zniżką ustaloną przez Hotel Meta. Przez dziecko rozumie się osobę w wieku od 4 do 10 lat .

Dzieci powyżej 10 lat płacą jak w pakiecie nr I . Dzieci do lat 4  śpiące z rodzicami i bez świadczeń nie ponoszą żadnych opłat.

W przypadku żądania pokoju dla jednej osoby na wyłączność, tj. spania samemu w pokoju dwuosobowym opłata wynosi jak za dwie osoby tj. 1060 zł.

Ponadto miło nam poinformować, że w ramach pobytu w Hotelu Meta ****, goście bezpłatnie mogą korzystać z  oazy relaksu w hotelowym SPA oraz istnieje możliwość skorzystania z szerokiej gamy zabiegów płatnych indywidualnie.

Wszystkich przedstawicieli wolnych zawodów zainteresowanych udziałem w SKIM&L CUP 2017 prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 31 grudnia  2016 r.  za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie:

Wpłaty wpisowego należy dokonać bezpośrednio na rachunek bankowy Hotelu –Meta w Szczyrku :

Meta International Sp. z o.o. ul. Skośna 443-370 Szczyrk    Konto bankowe

Deutsche Bank Polska S.A.SWIFT: DEUTPLPX

63 1910 1048 2792 8669 6343 0001

W przypadku dokonywania zgłoszeń po 31 grudnia opłata wzrasta o 100 zł

W przelewie prosimy zamieścić dopisek – SKIM&L CUP 2017.

Możliwość zakwaterowania w hotelu w dniu 03.02.2017 r. od godz. 15:00, a rejestracja zawodników przed slalomem specjalnym od godz. 16:00

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy kierować zapytania mailowe pod poniższe adresy:

Lekarze:   mariuszsmolik@gmail.com, piotrzagorski@yahoo.com

Farmaceuci: piotr.brukiewicz@wp.pl

Prawnicy: pzarzecki@kancelariazarzecki.pl

W kwestiach zakwaterowania -oprócz informacji w formularzu/ dot. dodatkowych życzeń itd./ – po dokonaniu zgłoszenia można kontaktować się bezpośrednio z hotelem tj.:

Recepcja i rezerwacja

+48 33 817 88 74

+48 795 531 633

recepcja@meta-hotel.pl

Szczegółowe informacje na temat zawodów będą zamieszczane na stronach internetowych Śląskiej Izby Lekarskiej, Śląskiej Izby Aptekarskiej oraz Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach

Wszystkich sympatyków zimowych sportów zachęcamy do udziału w SKIM&L CUP 2017. Śnieg gwarantowany –jak zawsze  w  Szczyrku.

Komitet Organizacyjny

SKIM&L CUP 2017