Wiadomości

2 marca 2017

V Halowy Turniej Piłki Nożnej Środowisk Prawniczych za nami

 

V Halowy Turniej Piłki Nożnej Środowisk Prawniczych przeszedł do historii!

 

 

W sobotę 4 marca 2017 r. odbyło się największe sportowe wydarzenie naszej Izby – Halowy Turniej Piłki Nożnej Środowisk Prawniczych w Pruszczu Gdańskim. To już V, jubileuszowa edycja tego sportowego, piłkarskiego święta, które od kilku lat posiada rangę turnieju ogólnopolskiego.
W tym roku do rywalizacji w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Pruszczu Gdańskim stanęły: Izba Komornicza z Gdańska, Okręgowa Izba Radców Prawnych z Białegostoku, Bydgoszczy, Krakowa, Olsztyna, Torunia, Szczecina, Pomorska Izba Adwokacka z Gdańska, no i nasza drużyna – OIRP Gdańsk.

 

Po zaciętej rywalizacji stojącej na najwyższym sportowym poziomie, wygrali zawodnicy OIRP Szczecin, przed Izbą Komorniczą w Gdańsku i OIRP Olsztyn. Nasza drużyna zajęła VII miejsce.

 

Z okazji jubileuszowej edycji w przerwie rywalizacji Turnieju głównego odbył się mecz pokazowy pomiędzy drużyną Samorządowców z Pruszcza Gdańskiego, a Radą Okręgowej Izby Radców Prawnych z Gdańska. Po bardzo dobrej grze z obu stron, zwycięzcą okazała się drużyna Samorządowców z Pruszcza Gdańskiego (4:2) i to ona otrzymała specjalny Puchar Dziekana OIRP Gdańsk. Duże jednak brawa dla zawodników Rady, którzy podjęli rywalizację z dużo bardziej doświadczonymi przeciwnikami.

 

Patronat honorowy nad Turniejem objął Burmistrz Miasta Pruszcz Gdański. W tym roku Turniej otrzymał również wsparcie od Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Sp. z o.o. w Sopocie oraz od spółki Currenda Sp. z o.o. w Sopocie. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Gazeta Gdańska oraz portal wybrzeze24.pl.

 

Wkrótce obszerna relacja i zdjęcia z tego piłkarskiego święta naszej Izby, ale już teraz zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia. Do zobaczenia za rok!

 

Marcin Czugan

Przewodniczący Komisji ds. sportu, turystyki i kultury

Kapitan piłkarskiej drużyny OIRP Gdańsk

 

 

 

 

 

 

Wkrótce pełna relacja.IMG_5302 IMG_5385 IMG_5405 IMG_5500 IMG_6083 IMG_5382

mecz1 mecz2 mecz3

Pruszcz drużyna rady

 

 

 

 

 

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content