Wiadomości

3 lipca 2017

Relacja z konferencji Chiny – Hong Kong – Polska wobec inicjatywy Nowego Jedwabnego Szlaku

Dziękujemy uczestnikom

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konferencji „Chiny – Hong Kong – Polska  wobec inicjatywy Nowego Jedwabnego Szlaku”: zaproszonym gościom z Chin i Hong Kongu, radcom prawnym oraz przedsiębiorcom.

Patroni honorowi

Szczególne podziękowania należą się patronom honorowym, Wojewodzie Pomorskiemu Panu Dariuszowi Drelichowi, Marszałkowi Województwa Pomorskiego Panu Mieczysławowi Strukowi oraz Prezydentowi Gdańska Panu Pawłowi Adamowiczowi.

Patroni medialni

Za objęcie patronatem medialnym dziękujemy Dziennikowi Bałtyckiemu oraz portalowi Trojmiasto.pl.

Porozumienia o współpracy

Z przyjemnością informujemy, że podczas konferencji OIRP w Gdańsku podpisała dwa porozumienia o współpracy. Pani Maria Ślązak, radca prawny z naszej Izby podczas swojego przemówienia prosiła o wypełnienie tych porozumień treścią tak, aby przyniosły one wymierne działania. Dyrektor Biura Ekonomiczno-Handlowego Hong-Kongu Pani Betty Ho podkreśliła, iż Polska jest strategicznym punktem na Nowym Jedwabnym Szlaku. Jest bramą do Europy, a Hong-Kong to brama do Chin. Pani Betty Ho zaznaczyła także, że Polska to dobre miejsce dla europejskich firm dla nawiązania kontaktów z chińskimi kontrahentami.

Materiały konferencyjne

Poniżej zamieszczamy wszystkie materiały z konferencji, prezentacje oraz przemówienia i zachęcamy do ich pobrania.
Zapraszamy również do odwiedzenia naszej konferencyjnej galerii oraz przeczytania relacji z konferencji w Dzienniku Bałtyckim opublikowanej 3 lipca pod tytułem „Znaleźć się na Nowym Jedwabnym Szlaku. Prawna współpraca polsko-chińska na rzecz biznesu i handlu.”

Załączniki

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content