Wiadomości

20 kwietnia 2017

Rekordowy sezon reprezentacji OIRP Gdańsk w Piłkarskiej Lidze Trójmiasta „R-Gol”

Clipboard01

 

Piłkarska reprezentacja Okręgowej Izby Radców Prawnych w zimę zakończyła swój piąty sezon występów w Piłkarskiej Lidze Trójmiasta „R-gol”. Sezon, który w krótkiej historii istnienia zespołu okazał się rekordowy. Przedstawiciele naszej Izby pod wodzą kapitana Marcina Czugana zakończyli rozgrywki z bilansem 6 zwycięstw, 3 remisów i 4 porażek, które w ostatecznej klasyfikacji pozwoliły uplasować się drużynie na najwyższym jak dotąd 7 miejscu.

Jestem zadowolony z naszej postawy, chociaż 7 miejsce to nie jest jeszcze szczyt naszych piłkarskich umiejętności. Pomimo, iż poprzednie rozgrywki okazały się dla nas rekordowe zarówno pod względem liczby wygranych meczów, miejsca w tabeli czy najmniejszej liczby straconych bramek to jest jeszcze sporo elementów, które możemy w naszej grze poprawić. Cieszy jednak fakt, że z każdym rokiem zgłasza się do nas coraz więcej chętnych osób, chcących aktywnie uczestniczyć w życiu sportowym naszej izby. Większa rywalizacja w drużynie w połączeniu z naszymi regularnymi treningami przynosi wymierne efekty na boisku – powiedział Marcin Czugan.

 

Najbliższa edycja rozgrywek (wiosna 2017) właśnie wystartowała, a w kuluarach już słychać, że tym razem nasza drużyna postara się powalczyć o podium.

Naszym celem jest poprawa rezultatu z jesieni, a przy odrobinie szczęścia może włączymy się do walki o medale? Chcę zachęcić wszystkich, do uczestnictwa w treningach drużyny, które odbywają się co wtorek o godz. 20:30 w hali XX LO w Gdańsku, a już od maja treningi będą odbywały się na boiskowym „orliku”. Oprócz udziału w Piłkarskiej Lidze Trójmiasta, przygotowujemy się również turniejów piłkarskich, które odbędą się tej wiosny i lata. Przed nami sporo grania dlatego wszystkich chcących dołączyć do naszego zespołu zapraszam do kontaktu – zakończył Czugan.

 

W jesiennych rozgrywkach w lidze PL3 naszą Izbę reprezentowali: Marcin Woźniak, Krzysztof Jóźwiak,  Marcin Czugan, Tomasz Bronk, Marek Stegienta, Dawid Szadaj, Sebastian Fischer, Kornel Głuchowski, Patryk Sacha, Sławomir Hajduczenia, Jarosław Karwowski, Jacek Formela, Marcin Wolski, Rafał Gregorczyk, Bartosz Giełczyński. Michał Drobysz, Janusz Wolny.

  1. Wszystkich zainteresowanych treningami piłki nożnej oraz rywalizacją w lidze piłkarskiej zapraszamy do kontaktu z kapitanem drużyny, Marcinem Czuganem na adres mczugan@gmail.com

 

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content