27 czerwca 2018

Program Pikniku z okazji Dnia Radcy Prawnego – 30.06.2018

Piknik jest rekreacyjnym spotkaniem  radców prawnych, aplikantów, pracowników Izby, wraz z rodzinami i przyjaciółmi.

Miejsce: Stadion lekkoatletyczny Sopot, górny taras.

Piknik trwa od godziny od 1500 do 2100. Nie ma obowiązku przyjścia na określoną godzinę, z uwagi na rodzinny charakter pikniku większość atrakcji dla najmłodszych przewidziana jest do godz. 19.00.

Dla uczestników zapewniamy catering, napoje ciepłe, zimne, specjalne menu dla dzieci.

Pozytywne odczucia muzyczne zapewnia DJ Jaca, na co dzień związany z klubem Metro w Gdańsku.

W programie liczne atrakcje dla dorosłych i dzieci, m.in. szczudlarzy, żonglerów, animacje, sztuczki magiczne, pokaz samochodów Mercedes (BMG Goworowski), wata cukrowa a nawet popcorn, lody, mecz piłki nożnej między reprezentacją Rady a nasza drużyną piłkarską (zapraszamy starsze dzieci do włączenia się w rywalizację), cieszącą się zawsze powodzeniem ściankę wspinaczkową z asystą, strzelnicę, i inne atrakcje.

Dla najmłodszych to, co lubią najbardziej: trampoliny, dmuchane zamki zjeżdżalnie, konkursy – nagrody zapewnia wydawnictwo ADAMADA http://www.adamada.pl/.

Jak dojechać?

Obiekt Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego położony na końcu ulicy gen. Józefa Wybickiego w Sopocie. Naturalna niecka Doliny Owczej, podnóże Zajęczego Wzgórza, gdzie znajduje się rezerwat przyrody, z trzech stron otoczona Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Obiekt położony jest w spokojnej, zielonej strefie Sopotu, daleko od wielkomiejskiego zgiełku, ale tylko około 500 m. od centrum kurortu.

Mapa

Uczestników prosimy o zapoznanie się z dołączonym oświadczeniem o przetwarzaniu danych osobowych i odesłanie go mailem na adres Izby: oirp@oirp.gda.pl