Wiadomości

31 października 2019

Poszukiwani radcowie prawni do prowadzenia zajęć z prawa dla młodzieży

W związku z kontynuacją ogólnopolskiego projektu realizowanego przez  AKADEMIĘ PRAWA KRAJOWEGO I MIĘDZYNARODOWEGO z siedzibą w Warszawie poszukujemy RADCÓW PRAWNYCH do współpracy przy prowadzeniu zajęć z zakresu prawa dla młodzieży (szkoła średnia o profilu prawniczym) oraz studentów i absolwentów kierunku m.in. prawo, administracja itd.

Zajęcia odbywają od listopada do czerwca i mają charakter szkoleń warsztatowych. Celem zajęć jest nauczenie słuchaczy metod praktycznego zastosowania zdobytej w toku zajęć w ramach Akademii lub toku studiów wiedzy, poprzez rozwiązywanie problematycznych kwestii prawnych pojawiających się realnych sprawach sądowych.

Miejscem zajęć może być zarówno Państwa kancelaria (dodatkowa dopłata) jak i sala szkoleniowa zapewniona przez Akademię. Grupy do 15 osób w salach szkoleniowych. W przypadku zajęć prowadzonych w Kancelarii ilość uczestników może być mniejsza

Wymiar zajęć: łącznie 6 godzin zegarowych. Zajęcia mogą odbywać się w sobotę (lub 2 soboty) od godziny 10.00 lub we wskazany przez Państwa dzień powszedni od godziny np. 16.30 po 2 lub 3 godziny zegarowe.

Projekty prowadzone w ramach Akademii Prawa Krajowego i Międzynarodowego www.apkim.pl

Współpraca ma charakter odpłatny dla prowadzących zajęcia. Proponowana wysokość wynagrodzenia wynosi 150 zł netto za godzinę zegarową.

W przypadku chęci nawiązaniem współpracy osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się pod adresem e-mail: wspolpraca@apkim.pl. Zgłoszenie powinno zawierać proponowaną grupę wiekową młodzież lub studenci/absolwenci w której dana osoba jest zainteresowana prowadzeniem zajęć oraz miejscowość. Będziemy również wdzięczni za wskazanie preferowanych godzin szkolenia oraz informacji czy miejscem zajęć ma być Państwa Kancelaria czy też sala szkoleniowa.

Z poważaniem

Joanna Misztal

Dział Współpracy

Akademia Prawa Krajowego i Międzynarodowego

  1. Okopowa 59, 01-043 Warszawa

e.mail: sekretariat@apkim.pl

www.apkim.pl

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content