31 października 2019

Poszukiwani radcowie prawni do prowadzenia zajęć z prawa dla młodzieży

W związku z kontynuacją ogólnopolskiego projektu realizowanego przez  AKADEMIĘ PRAWA KRAJOWEGO I MIĘDZYNARODOWEGO z siedzibą w Warszawie poszukujemy RADCÓW PRAWNYCH do współpracy przy prowadzeniu zajęć z zakresu prawa dla młodzieży (szkoła średnia o profilu prawniczym) oraz studentów i absolwentów kierunku m.in. prawo, administracja itd.

Zajęcia odbywają od listopada do czerwca i mają charakter szkoleń warsztatowych. Celem zajęć jest nauczenie słuchaczy metod praktycznego zastosowania zdobytej w toku zajęć w ramach Akademii lub toku studiów wiedzy, poprzez rozwiązywanie problematycznych kwestii prawnych pojawiających się realnych sprawach sądowych.

Miejscem zajęć może być zarówno Państwa kancelaria (dodatkowa dopłata) jak i sala szkoleniowa zapewniona przez Akademię. Grupy do 15 osób w salach szkoleniowych. W przypadku zajęć prowadzonych w Kancelarii ilość uczestników może być mniejsza

Wymiar zajęć: łącznie 6 godzin zegarowych. Zajęcia mogą odbywać się w sobotę (lub 2 soboty) od godziny 10.00 lub we wskazany przez Państwa dzień powszedni od godziny np. 16.30 po 2 lub 3 godziny zegarowe.

Projekty prowadzone w ramach Akademii Prawa Krajowego i Międzynarodowego www.apkim.pl

Współpraca ma charakter odpłatny dla prowadzących zajęcia. Proponowana wysokość wynagrodzenia wynosi 150 zł netto za godzinę zegarową.

W przypadku chęci nawiązaniem współpracy osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się pod adresem e-mail: wspolpraca@apkim.pl. Zgłoszenie powinno zawierać proponowaną grupę wiekową młodzież lub studenci/absolwenci w której dana osoba jest zainteresowana prowadzeniem zajęć oraz miejscowość. Będziemy również wdzięczni za wskazanie preferowanych godzin szkolenia oraz informacji czy miejscem zajęć ma być Państwa Kancelaria czy też sala szkoleniowa.

Joanna Misztal

Dział Współpracy