10 lipca 2018

Piknik z okazji Dnia Radcy Prawnego – relacja

Piknik z okazji Dnia Racy prawnego za nami. W tym roku było nas jeszcze więcej – prawie 400 osób, w tym ponad 100 dzieci!

Możemy śmiało stwierdzić, że impreza z roku na rok staje się coraz bardziej atrakcyjna, a jej głównym atutem jest integracyjny i rodzinny charakter.

O atrakcyjności naszej imprezy i gościnności naszej Izby może tez świadczyć wizyta przedstawiciela władz krajowych samorządu oraz dziekanów z kilku izb.

Atrakcji dla dzieci było bez liku, w tym animacje, pokazy magiczne, tory przeszkód, ścianka wspinaczkowa, strzelnica, zjeżdżalnie, wata cukrowa i inne.

Muzycznie towarzyszył nam dj Jaca z Klubu Metro, który zapewnił pozytywne, letnie wibracje.

Sportowe wrażenia dostarczył mecz naszej reprezentacji piłkarskiej z przedstawicielami rady i dziećmi radców prawnych.

Wspomogli nas sponsorzy: Wydawnictwo Adamada – ksiązki dobre dla dzieci oraz BMG Goworowski, prezentujący specjalną ofertę dla radców prawnych. Dziękujemy!