15 czerwca 2018

Piknik – zapisy do 16.06.2018

Piknik z okazji Dnia Radcy Prawnego – 30.06.2018

Na piknik zapraszamy wszystkich  radców prawnych, aplikantów, pracowników Izby, wraz z rodzinami i przyjaciółmi.

Początek lata to idealna pora do radosnego wypoczynku!  Bądźmy w tym dniu razem i uczcijmy radośnie nasze zawodowe święto.

Gwarantujemy liczne atrakcje dla dorosłych i dzieci, m.in. szczudlarzy, żonglerów, animacje, sztuczki magiczne, pokazy samochodów, watę cukrową a nawet popcorn, pokazy koszykówki, mecz piłki nożnej, cieszącą się zawsze powodzeniem ściankę wspinaczkową z asystą, konkursy dla dzieci, loterię fantową z nagrodami i inne atrakcje.

Dla najmłodszych to, co lubią najbardziej: trampoliny, dmuchane zamki zjeżdżalnie, lody i animacje.

Zapewniamy catering, napoje ciepłe, zimne, każdemu przypadnie do gustu, także coś dla dzieci.

Miejsce:Stadion lekkoatletyczny Sopot, górny taras. Jest to miejsce, do którego każdy z nas łatwo dojedzie, w środku lasu, z dala od miejskiego zgiełku. Zmieścimy się tam wszyscy, niezależnie od ilości zgłoszeń.

Piknik trwa od godziny od 1500 do 2100.

Odpłatność uczestnika tylko  45,00 złotychAplikanci – 30 złotych. Płatność w sekretariacie izby osobiście lub przelewem na konto: Bank Zachodni WBK S.A. I O/Gdańsk
50 1090 1098 0000 0000 0901 6183.

Uwaga: dzieci wstęp wolny; ze względu na przygotowywane atrakcje należny koniecznie zgłosić dziecko!

Zapisy mailowo, telefonicznie lub osobiście w sekretariacie Izby w terminie do 16 czerwca!!!

Jak dojechać?

Obiekt Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego położony na końcu ulicy gen. Józefa Wybickiego w Sopocie. Naturalna niecka Doliny Owczej, podnóże Zajęczego Wzgórza, gdzie znajduje się rezerwat przyrody, z trzech stron otoczona Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Obiekt położony jest w spokojnej, zielonej strefie Sopotu, daleko od wielkomiejskiego zgiełku, ale tylko około 500 m. od centrum kurortu.

Więcej o Stadioniestadion1