26 czerwca 2019

06.07.2019 – Rodzinny Piknik Radcowski – Last minute

Piknik z okazji Dnia Radcy Prawnego – 06.07.2019

Sopot, Stadion Lekkoatletyczny, górny taras, godz. 15.00-21.00

Uwaga! Z uwagi na sprawną organizacje imprezy prosimy o jak najszybsze zapisy mailem lub telefonicznie w sekretariacie Izby oirp@oirp.gda.pl; tel.: +48 58 305 20 78

Zaproszenie na piknik

Na piknik zapraszamy wszystkich  radców prawnych, aplikantów, pracowników Izby, wraz z rodzinami i przyjaciółmi.

Tradycyjny Piknik z okazji Dnia Radcy Prawnego to wyjątkowa okazja do radosnego spotkania i wypoczynku!

Bądźmy w tym dniu razem i uczcijmy radośnie nasze zawodowe święto.

Stadion Lekkoatletyczny w Sopocie to wspaniały obiekt zapewniający miejsce wolne od hałasu, otoczone zielenią, przyjazne dla dzieci. Zmieścimy się tam wszyscy, niezależnie od ilości zgłoszeń.

Zapraszamy całe rodziny! Gwarantujemy liczne atrakcje dla dorosłych i dzieci, m.in. dmuchane zjeżdżalnie, strzelnice, trampoliny, konkursy dla dzieci, ściankę wspinaczkową z asystą, mecz piłki nożnej, muzykę dj-a i inne atrakcje.

Zapewniamy zróżnicowany i atrakcyjny catering, napoje ciepłe oraz zimne, także specjalne dania dla dzieci.

Miejsce: Stadion lekkoatletyczny Sopot, górny taras. Jest to miejsce, do którego każdy z nas łatwo dojedzie, w środku lasu, z dala od miejskiego zgiełku.

Data i czas trwania imprezy: Sobota, 6 lipca 2019 r. Piknik trwa od godziny od 1500 do 2100.

Odpłatność uczestnika tylko 45,00 złotychAplikanci – 30 złotych. Płatność w sekretariacie izby osobiście lub przelewem na konto: Santander Bank Polska S.A.
50 1090 1098 0000 0000 0901 6183.

Uwaga: dzieci wstęp wolny; ze względu na przygotowywane atrakcje należny koniecznie zgłosić dziecko!

Zapisy mailowo, telefonicznie lub osobiście w sekretariacie Izby w terminie do 28 czerwca!!!