Wiadomości

5 lipca 2017

PIKNIK RADCY PRAWNEGO W ŚWIETLE SPORTOWEJ RYWALIZACJI

PIKNIK RADCY PRAWNEGO W ŚWIETLE SPORTOWEJ RYWALIZACJI

 

Komisja ds. sportu, integracji i turystyki OIRP Gdańsk bardzo serdecznie zaprasza do czynnego udziału w Pikniku z okazji Dnia Radcy Prawnego, który odbędzie się już 15 lipca 2017 r. w Sopocie. Zaplanowaliśmy szereg atrakcji sportowych, które obok wydarzeń kulturalnych i towarzyskich, wypełnią nam czas podczas tego naszego dnia.

 Piłkarska rywalizacja

Na otwarcie – odwieczna „święta wojna”, czyli piłkarska rywalizacja pomiędzy aplikantami a radcami prawnymi. W zeszłym roku triumfowali aplikanci radcowscy, ale w tym roku radcowie pałają żądzą rewanżu. Czy im się to uda? Zapraszamy na mecz – nie będzie odpuszczania! To również dobra okazja by poznać piłkarską reprezentację OIRP Gdańsk i – być może – dołączyć do naszego Zespołu, który występuje w regularnej lidze piłkarskiej (PL3), jak również reprezentuje barwy Izby na turniejach piłkarskich, w tym organizowanym przez naszą Izbę – Halowym Turnieju Piłki Nożnej Środowisk Prawniczych w Pruszczu Gdańskim.

 Futbol amerykański – dla dorosłych i dla dzieci

Nasze Trójmiasto słynie z wielu dyscyplin sportowych, a ostatnio popularny staje się futbol amerykański. Postanowiliśmy więc zaprosić drużynę Białe Lwy z Gdańska, która przybliży nam tajniki tego sportu. Zawodnicy dokonają krótkiego opisu dyscypliny, a więc formacji ataku, obrony i formacji specjalnej. Zaprezentują sprzęt do futbolu amerykańskiego: kask, ochraniacze itp. Dowiemy się, jak można zdobyć punkty: akcje podaniowe i biegowe. Będzie również „tor przeszkód” dla chętnych, udział w zagrywkach po wcześniejszym ich zaprezentowaniu oraz przymierzenie sprzętu do futbolu amerykańskiego. Z pewnością pokaz ten zainteresuje najmłodszych uczestników naszego Pikniku, choć i nieco starsi znajdą coś dla siebie.

Ścianka wspinaczkowa

Dla tych, którzy chcieliby się nieco powspinać, przygotowaliśmy atrakcję – ściankę wspinaczkową o różnych poziomach aktywności. Oczywiście pełne zabezpieczenie i  instruktor, których zapewnia SKLA.

 

Serdecznie zapraszamy – spędźmy ten dzień razem!

 

 

Marcin Czugan

Przewodniczący Komisji ds. sportu, integracji i turystyki

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content