Wiadomości

11 lutego 2017

Paczka prawników – zaproszenie

Szanowni Państwo,

 

przekazujemy zaproszenie do udziału w bardzo cennej i niezwykle pożytecznej inicjatywie. Jest to rozwinięcie znanej akcji „Szlachetna paczka”.

Szanowni Państwo !
Będę niezwykle wdzięczna jeśli umieścicie Państwo poniższą informację na swojej stronie internetowej bądź też rozesłali do osób z bazy.
Jako wolontariusze projektu Szlachetna Paczka co roku docieramy do wielu rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Nasze doświadczenie pokazuje jednak, że pomoc w postaci paczek często nie rozwiązuje problemów z jakimi boryka się dana rodzina. Tak właśnie powstał projekt Paczek + czyli specjalistycznej pomocy w ramach której chcemy by nasi beneficjenci stanęli na nogi.

Chciałabym serdecznie Państwa zaprosić do udziału w Paczce Prawników czyli wolontariatu w ramach którego można pomóc konkretnym rodzinom uporać się z ich problemem prawnym.

Kogo szukamy ?

Adwokatów i radców prawnych, którzy udzielą pomocy prawnej rodzinom odwiedzonym przy okazji projektu Szlachetna Paczka.

Jak pomagamy?

Zakres pomocy ustalacie Państwo samodzielnie. Na pierwsze spotkanie udajecie się wraz z wolontariuszem danej rodziny by ustalić szczegóły współpracy – może być to jednorazowa pomoc prawna np. w napisaniu dokumentu, a może być to długotrwały proces – wszystko zależy od Państwa chęci i zaangażowania.

Jak można się zgłosić ?

Poprzez formularz dostępny tutaj :  www.szlachetnapaczka.pl/paczka-prawnikow

Na stronie znajdziecie Państwo również dodatkowe informacje na temat idei tego projektu.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Z poważaniem

 

Magdalena Kwaśnik

Koordynator Paczek +

województwo pomorskie

tel: 609-421-622

 

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content