Wiadomości

5 września 2017

OIRP Gdańsk mocno na biegowo

Ostatnie dni obfitowały w wydarzenia biegowe i starty naszych reprezentantów.

Na Mistrzostwach Polski Radców Prawnych i aplikantów w biegu na 10 km w Łodzi zdobyliśmy III miejsce drużynowo. Niesamowity wynik osiągnęła Aleksandra Worzała – I miejsce w klasyfikacji kobiet – brawo Ola!  Zwycięstwo i drugie miejsce w kategoriach wiekowych odniesli Jarek Krzyk i Sławek Lis. Dzieki Ola, Emilia, Jakub, Maciek, Piotr, Slawek, Jarek, Bartek. Dziękujemy także organizatorom Biegu Fabrykanta i izbie łódzkiej a szczególnie koledze Markowi Pilc za przewspaniała atmosferę, doskonałą organizację w duchu sportu i integracji zawodowej!

Niektórym szosa nie starcza i przenoszą się w teren. Niebywałego wyczyny dokonała nasza koleżanka Anna Stepień- Sporek uczestnicząc w biegu CCC podczas UTMB w Chamonix. Pokonała 100 km trasy w wysokich górach przy przewyższeniach +- 6000m!

Skończyła po 19 godzinach o 4:30 nad ranem i jeszcze twierdzi, że nic ja nie bolało. Wtajemniczenie wiedzą, ile wysiłku Ania włożyła w przygotowania i treningi.

Nasza Izbę dzień później w biegu Ultrajanosik reprezentowali Tomasz Wolny-Dunst  i Bartosz Szolc-Nartowski. Tomek biegł legendę (107 km Tatrach, Spiszu i Orawie), Bartek Pomstę Janosika (78 km). Chłopaki dali radę, powalczyli z ciałem i duchem i ukończyli bieg odpowiednio w 19 i 15 godzin, a wkrótce napiszą obszerną relację.