29 maja 2017

Odpowiedzialność za długi spadkowe – 23.06.2017 Warszawa

W imieniu Stowarzyszenia Notariuszy Rzeczypospolitej Polskiej oraz Katedry Prawa Cywilnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego organizatorów konferencji naukowej pod tytułem: „Odpowiedzialność za długi spadkowe”, która odbędzie się w dniu 23 czerwca 2017 roku w Warszawie, w sali wykładowej Uniwersytetu Warszawskiego nr A3, przy ul. Lipowej 4 w załączeniu przesyłam zaproszenie, program ramowy, a także informację o warunkach udziału w konferencji wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Bliższe informacje dotyczące konferencji można również uzyskać w biurze Stowarzyszenia pod nr tel. 22 827-13-45 lub 22 827-01-94, dostępne są  również na na stronie internetowej pod adresem www.rejent.com.pl .