14 września 2018

Nabór do VII Edycji Szkoły Prawa Francuskiego

Mamy przyjemność ogłosić nabór do VII Edycji Szkoły Prawa Francuskiego przygotowanej w nowej formule!

Zgłoszenia przyjmujemy do końca września (30.09.2018), decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby zainteresowane udziałem w kursie prawa francuskiego prosimy o kontakt z kierownikiem Szkoły Panią mgr Krystyną Warylewską: spf@prawo.univ.gda.pl więcej informacji na stronie SPF: https://prawo.ug.edu.pl/oferta/szkoly_prawa_obcego/szkola_prawa_francuskiego

Gorąco zapraszamy wszystkich tych, którzy pragną zgłębić wiedzę na temat prawa francuskiego jak również europejskiego. Kurs Szkoły adresowany jest do studentów lub absolwentów szkół wyższych (w szczególności: prawo, administracja, ekonomia, filologia romańska, historia), doktorantów, aplikantów i praktyków ze znajomością języka francuskiego, zainteresowanych poznaniem systemu prawa francuskiego i europejskiego oraz pragnących zapoznać się z francuską terminologią prawniczą.

Zajęcia będą prowadzone przez wykładowców Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytetu Toulouse Capitole 1 w języku francuskim.

Uczestnicy SPF, którzy pomyślnie zakończą zajęcia otrzymają dyplom uniwersytecki: „Certificat d’introduction au droit français et européen”

Serdecznie zapraszamy! Krystyna Warylewska Kieronik SPF Katedra Prawa Europejskiego i Komparatystyki Prawniczej Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego ul. Bażyńskiego 6, 80-952 Gdańsk www.prawo.univ.gda.pl