13 marca 2018

Nabór do Szkoły Prawa Francuskiego

Mamy przyjemność ogłosić nabór do VI Edycji Szkoły Prawa Francuskiego!

Zgłoszenia przyjmujemy do połowy marca w ramach rekrutacji uzupełniającej (18.03.2018), decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby zainteresowane udziałem w kursie prawa francuskiego prosimy o kontakt z kierownikiem Szkoły, Panią mgr Krystyną Warylewską: spf@prawo.univ.gda.pl

Gorąco zapraszamy wszystkich tych, którzy pragną zgłębić wiedzę na temat prawa francuskiego jak również europejskiego.

Kurs Szkoły adresowany jest do studentów lub absolwentów szkół wyższych (w szczególności: prawo, administracja, ekonomia, filologia romańska, historia), doktorantów, aplikantów i praktyków ze znajomością języka francuskiego, zainteresowanych poznaniem systemu prawa francuskiego i europejskiego oraz pragnących zapoznać się z francuską terminologią prawniczą.

Zajęcia będą prowadzone przez wykładowców Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytetu Toulouse Capitole 1 w języku francuskim. Uczestnicy SPF, którzy pomyślnie zakończą zajęcia otrzymają dyplom uniwersytecki poświadczony przez obie współpracujące uczelnie: „Certificat d’introduction au droit français et européen” – (Double diplôme franco-polonais)

Serdecznie zapraszamy!

Krystyna Warylewska Kierownik SPF