Wiadomości

16 lutego 2019

Mistrzostwa Polski Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich – informacje

radcy prawni banner - reklama na fb

Szanowni Państwo,

Radcowie prawni i aplikanci radcowscy,

Drogie biegaczki i biegacze!

 

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku wyraża ogromną radość, iż w dniu 17 lutego 2019 roku wezmą Państwo udział w zawodach biegowych organizowanych po ścieżkach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w ramach imprezy Trójmiejski Ultra Track Mistrzostwa Polski Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich.

Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani zmaganiami na każdym z dystansów. Tych z Państwa, którzy do tej nie brali udziału w zawodach uprzedzamy, że nad morzem bywają wysokie górki i warto zachować siły zwłaszcza na te na ostatnich kilometrach.

Nasz punkt na trasie umiejscowiony będzie przy punkcie zaprzyjaźnionego biegu Kaszubska Poniewierka, podczas którego odbywają się pomorskie Mistrzostwa Prawników.

Aby zapewnić każdemu z uczestników siły na bieg, zapraszamy Państwa na spotkanie integracyjne w sobotnie popołudnie, tak aby się poznać, wymienić doświadczeniami biegowymi, ale nade wszystko naładować węglowodanami!

Spotkanie planujemy o godz. 19.00 w restauracji Aioli w Gdańsku Wrzeszczu, położonej nieopodal miejsca odbioru pakietów startowych oraz spotkania z Marcinem Świercem, biegaczem ultra, zwycięzcą najbardziej prestiżowych ultramaratonów górskich – TDS w ramach festiwalu Ultra Trail du Mont Blanc, po zakończeniu prelekcji, tak aby umożliwić Państwu udział w wydarzeniu. W menu nie zabraknie makaronu i pizzy.

Z uwagi na kwestie organizacyjne, prosimy o potwierdzenie obecności na kolacji do środy 06.02.2019 roku do godz. 15.00 na adres e-mail: bszolcnartowski@gmail.com

Życzymy powodzenia na biegu i do zobaczenia na mecie!

Aleksandra Worzała

Anna Stepień

Tomasz Dunst

Bartosz Szolc-Nartowski

Komitet organizacyjny

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content